حمایت بسیج سازندگی از کارآفرینان نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد / تلاش و تجربه مهمترین عامل موفقیت درکسب و کار است

0
اشتراک

حمایت بسیج سازندگی از کارآفرینان نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد / تلاش و تجربه مهمترین عامل موفقیت درکسب و کار است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  بازی دراز، یکی از باغداران و فعالان اقتصادی شهرستان سرپلذهاب با حمایت بسیج سازندگی و دریافت تسهیلات لازم توانسته است اقتصاد مقاومتی را عملی کند. هدف عمده از مطرح  شدن اقتصاد مقاومتی استفاده  بهینه  از منابع  داخلی ، خود کفایی ، خود باوری و رهایی از وابستگی اقتصادی است که بعد از ابلاغ این دستور از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در برخی نهادهای دولتی شاهد اجرای آن هستیم.

 

یکی از باغداران و فعالان اقتصادی شهرستان سرپلذهاب در زمینه باغداری و تولید میوه توانسته است با بهره گیری از تسهیلات اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه ناحیه سرپلذهاب به صورت مستقیم ایجاد اشتغال نموده و افراد خانواده خود را نیز مشغول به فعالیت نماید.

 

مجتبی باباخانی فعال اقتصادی است که با عزم و همت خود توانسته است در زمینه باغداری همواره پیشتاز باشد و در این راه به موفقیتهایی دست یابد.

وی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به هجمه عظیم بیکاری در سطح جامعه بر آن شدم تا با بهره گیری از پتانسیلهای موجود در سطح شهرستان خود به عنوان کارآفرین وارد عرصه شوم.

 

باباخانی درادامه افزود: به همین منظور با همکاری و همیاری اعضای خانواده خود و اخذ تسهیلات با سود کم درصد از بسیج سازندگی سپاه ناحیه سرپلذهاب ، فعالیت خود را آغاز نمودم.

 

وی تصریح کرد: دراین راستا میزان تسهیلات دریافتی از بسیج سازندگی ۱۵۰ میلیون ریال بوده است که در زمینه توسعه باغ انگور و ساماندهی آن به کارگرفته شده است و خوشبختانه توانسته ام میزان تولید سالانه خود را به ۵ تن برسانم.

 

باباخانی خاطرنشان شد: با توجه به تولید  5 تن محصول در سال ، میزان درآمد سالانه ام به ۲۰۰ میلیون ریال می رسد.

 

شهرستان سرپلذهاب با ۹۰ هزارتن جمعیت درغرب استان کرمانشاه دارای ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق می باشد.

 

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.