هافبک ساحل عاجی تیم فوتبال منچسترسیتی جدایی از این تیم را رد کرد

0
اشتراک

هافبک ساحل عاجی تیم فوتبال منچسترسیتی جدایی از این تیم را رد کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز چهارشنبه تارنمای خبری فور فور تو، بحث جدایی این هافبک ۳۳ ساله بعد از بروز اختلافاتی میان او و سرمربی تیم در شروع فصل رقابت های ۲۰۱۶-۲۰۱۷ مطرح شده بود. اما او در هفته های اخیر بعد از عذرخواهی بابت اظهارات مدیربرنامه هایش عضو ثابت ترکیب اصلی تیم بوده است.
موضوع جدایی ملی پوش سابق ساحل عاج از منچسترسیتی بار دیگر در ماه ژانویه مطرح شده است، اما توره که قراردادش در ماه ژوئن به پایان می رسد، جدایی از ورزشگاه اتحاد و انتقال به فوتبال چین را رد کرد.
توره گفت: من در فصل نقل و انتقالات با باشگاه های دیگر مذاکره نخواهم کرد.
وی گفت: تمرکز من منچسترسیتی است. آینده ام اینجا است، چرا که لیگ هنوز تمام نشده است. نکته اصلی تمرکز ما روی تیم است. من یک فوتبالیست هستم و به زمین تعلق دارم.
چلسی صدرنشین لیگ برتر انگلیس در صورت شکست دادن تاتنهام در دیدار امروز فاصله خود را با منچسترسیتی رده سومی به ۱۰ امتیاز افزایش می دهد. اما توره از پذیرش شکست خودداری کرد.
توره در مورد چلسی گفت: چلسی در شرایط خوبی است اما ما تا پایان مباره می کنیم. در حال حاضر در بهترین شرایط آمادگی نیستیم، اما باید بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.
وی گفت: سیتی تیمی است که تا پایان برای تصاحب یک جام جنگیده است و در حال حاضر از موقعیت خود در جدول خشنود نیستیم. ما نیمه دوم فصل را شروع کرده ایم و فکر می کنم باید بی نقص عمل کنیم.
توره افزود: ما باید تمام مسابقات را ببریم. هواداران، بازیکنان و سرمربی این نکته را می دانند و ما نهایت تلاش خود را در این راه به کار می گیریم.
ورزشی**۱۵۸۴
مترجم-مولوی*انتشاردهنده:علی خورسندی

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.