مرکز فوریت های پزشکی به سازمان ارتقا یافت

0
اشتراک

مرکز فوریت های پزشکی به سازمان ارتقا یافت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، پیرحسین کولیوند اظهار داشت: به لطف خداوند و تلاش و پیگیری هایی که وزیر محترم بهداشت داشتند امروز با رای نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مرکز اورژانس کشور به سازمان ارتقا یافت.

 

وی با بیان اینکه مرکز اورژانس کشور با داشتن بیش از دو هزار و ۲۰۰ پایگاه جاده ای و هوایی و شهری در کشور قابلیت ارتقا به سازمان را داشت، افزود: خوشحالیم که توانستیم در کنار تلاش های وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خدمت و تلاشی برای ارتقای اورژانس کشور که به طور قطع سبب خدمات گسترده ای به مردم و نیازمندان می شود، داشته باشیم.

 

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: دغدغه اورژانس رسیدن به نقطه مطلوب رضایتمندی مردم و استانداردهای جهانی است و امید است که با این ارتقا بیش از پیش جهادگونه در راستای انجام وظایف خود و خدمت به مردم برداریم.

 

وی با تبریک این ارتقا به مردم و پرسنل پزشکی و بیمارستانی و به ویژه پرسنل خدوم مرکز فوریت های پزشکی، تصریح کرد: اولویت های ما بر اساس نیاز جامعه و کمبودهایی که وجود دارد طراحی می شود، در گام نخست تمامی مشکلات و کمبودها طبقه بندی شده و به لطف خداوند قدم به قدم این مشکلات را با آموزش و تربیت نیروهای متخصص و کاردان برطرف خواهیم کرد.

 

دکتر کولیوند خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته که با اعتماد وزیر محترم بهداشت در اورژانس کشور مشغول خدمت به مردم هستم، از مراکز اورژانس در استان های مختلف کشور و همچنین پایگاه های مختلف بازدید کرده ام و تلاش شده است این مشکلات برطرف شده و تجهیزات به روز به مراکز اختصاص یابد که به طور قطع فعالیت در اورژانس با این ارتقا دگرگون خواهد شد.

 

وی افزود: در این راه با توکل بر خداوند و امید به لطف پروردگار از فرمایشات گره گشای مقام معظم رهبری الگو گرفته و جهادگرانه و بدون داشتن چشم داشت مالی در راه خدمت به خلق و مردم عزیز و شریف ایران تلاش خود را چندین برابر خواهیم کرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.