تمهیدات لازم برای حضور باشکوه‌ مردم ایلام در ۲۲ بهمن اندیشیده شد

0
اشتراک

تمهیدات لازم برای حضور باشکوه‌ مردم ایلام در ۲۲ بهمن اندیشیده شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از ایلام، سردار نورعلی در جمع کارکنان انتظامی استان ایلام اظهار داشت: در کنار ایجاد امنیت انتخابات، مأموران پلیس تحت هیچ شرایطی به نفع و یا ضرر کاندیدای خاصی حق تبلیغ ندارند.

وی افزود: دستورالعمل جامع انتخابات را تدوین و به کلیه واحدها ابلاغ کرده تا به فضل الهی یک بستر مهم امنیتی را فراهم کنیم تا مردم به سهولت در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کند و رأی خود را در صندوق اخذ آراء بیاندازند.

فرمانده انتظامی استان ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: ما بایستی پوشش‌های امنیتی، انتظامی و ترافیکی را فراهم کنیم.

وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را یک روز تاریخی برای ملت ایران خواند و خاطرنشان کرد: این روز یوم الله و روز پیروزی خون بر شمشیر است که باید این روز را قدر بدانیم و نیروی انتظامی استان تمام تمهیدات لازم را برای شرکت هرچه باشکوه‌تر مردم اندیشیده است.

یاری به دستورالعمل شورای عالی تحول در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها اشاره کرد و یادآور شد: این دستورالعمل در واقع روتوشی از بحث مدیریت مکنا بوده که به دنبال فرمان مقام معظم رهبری تدوین شده است.

وی گفت: مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان انتظامی استان‌ها فرمودند؛ کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها مظهر حاکمیت نظام اسلامی است.

این مقام ارشد انتظامی استان یادآور شد: برای عمل به فرامین رهبری بایستی بهترین جوانان تحصیلکرده، خبره، بانزاکت و با مهارت در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها حضور داشته باشند تا بتوانند پاسخگوی مردم باشند.

وی اظهار داشت: در تحقق امنیت پایدار استان بایستی از ظرفیت عظیم خیرین امنیت ساز استفاده شود و در این راه هیچ منع قانونی نداریم.

یاری افزود: وقتی قرار است از ظرفیت خیرین امنیت ساز استفاده کنیم باید به آن چارچوب بدهیم و تمام جوانب آن مهندسی و حسابرسی شود و نمایندگان نظارتی حفاظت و بازرسی در جلسات و برنامه‌های آن حضور مستمر داشته باشند تا شک و شبهه ای در این زمینه ایجاد نشود.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: به فضل الهی تا ۶ ماهه نخست سال ۹۶ استان را گلستان خواهیم کرد.

وی گفت: ما در بحث تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها، ابتدا اماکن را کاملاً بازسازی می‌کنیم، تجهیزات اداری و امکانات را تأمین و بهترین خودروهایی که وجود داشته باشد را در اختیار قرار خواهیم داد.

یاری به سلامت کارکنان در ناجا اشاره کرد و افزود: آنچه که برای ما در این سازمان از اهمیت بالایی برخوردار بوده، سلامت کارکنان است.

فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان یادآور شد: ما بایستی همیشه خداوند و ائمه اطهار(ع) را ناظر بر اعمال خود ببینیم و صحت عمل و سلامت کاری داشته باشیم.

انتهای پیام /۲۲۴۶/ت۳۰

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.