“مانی رهنما” آثار خاطره‌انگیزش را اجرا می‌کند/ آلبوم جدید خواننده “پرواز” اسفند ماه منتشر می‌شود

0
اشتراک

“مانی رهنما” آثار خاطره‌انگیزش را اجرا می‌کند/ آلبوم جدید خواننده “پرواز” اسفند ماه منتشر می‌شود

مانی رهنما خواننده موسیقی پاپ در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: قرار است ۱۵ دی ساعت ۲۰ در فرهنگسرای نیاوران پس از مدت ها با هوادارانم دیداری داشته باشم.
وی ادامه داد: در این اجرا که رضا تاجبخش پیانو می نوازد،‌ قطعه ها را همراه با نوای پیانو برای مخاطبان موسیقی پاپ اجرا می کند و از این جهت تلاش می کنم که اجرای بسیار خاصی داشته باشیم.
خواننده قطعه “پرنده” تصریح کرد: در اجرای زمستانی خود قطعه های خاطره انگیز مانند “مرسدس” و “پرنده” را روی صحنه می بریم و همچنین تلاش می کنیم تک قطعه هایی را اجرا کنیم که مورد استقبال علاقمندان موسیقی پاپ قرار گرفته است.
وی همچنین اظهار کرد: آلبوم جدیدی در دست تولید دارم که در این آلبوم دوستانی همچون علیرضا افکاری،‌ بهنام رهنما،‌ افشین مقدم و سجاد ایران نژاد در کنارم حضور دارند.
رهنما با اشاره به ویژگی های جدیدترین آلبوم خود یادآور شد: در آلبوم جدیدم تلاش می کنم با حفظ هویت اصلی آثار خود،‌قطعه هایی را متفاوت با دیگر آثارم تولید کنم که این تفاوت در مواردی مانند به روزتر شدن آثار دیده می شود.
وی همچنین توضیح داد: در آلبوم جدیدم حدود ۱۱ تا ۱۳ قطعه مد نظر داریم و قرار است که این آلبوم پس از جشنواره فجر در بهمن ماه ،‌ روانه بازار موسیقی کشورمان شود.
این خواننده موسیقی پاپ خاطرنشان کرد: کارهای مربوط به آلبوم را انجام داده ایم و این اثر هم اکنون در حال طی کردن مراحل آخر میکس و مستر است و منتظر دریافت مجوز های مربوط به انتشار آلبوم هستیم.
گفتنی است،‌ مانی رهنما ۱۵ دی ساعت ۱۸ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.