لیگ نجات غریق و غواصی آذربایجان شرقی در مراغه برگزار می شود

0
اشتراک

لیگ نجات غریق و غواصی آذربایجان شرقی در مراغه برگزار می شود

یونس عباسی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها در سه دور برگزار می شود که دور اول با عنوان ‘ گرامیداشت شهدای مدافع حرم’ از ۲۸ دی ماه جاری در استخر اطهر مراغه می شود.
وی ادامه داد: تاکنون حضور ۱۰ تیم از شهرستان های استان از جمله تیم های آذرشهر، سردرود، مراغه، سراب، کوثر تبریز، شهرداری تبریز و استخر سهند تبریز برای حضور در این مسابقات قطعی شده است.
عباسی اضافه کرد: در این رقابت ها که به صورت تیمی برگزار می شود، شرکت کنندگان در ۵ ماده شامل ۲۰۰ متر با مانع، حمل آدمک با تیوب و فین غواصی، حمل آدمک با فین غواصی، ۱۰۰ متر با فین غواصی و ۲۵ در ۴ متر حمل آدمک تیمی رقابت می کنند.
وی گفت: دور دوم لیگ نجات غریق استان با عنوان ‘گرامیداشت دهه مبارک فجر’ ۱۹ بهمن به میزبانی سراب و دور سوم این لیگ نیز سوم اسفندماه با عنوان ‘گرامیداشت قیام ۲۹ بهمن تبریز’ به میزبانی تبریز برگزار می شود.
وی همچنین از برگزاری لیگ نجات غریق و غواصی آذربایجان شرقی در بخش بانوان خبر داد و افزود: این رقابت ها دوم بهمن سال جاری به میزبانی مراغه و در استخر اطهر این شهرستان برگزار می شود.
عباسی همچنین به برگزاری کلاس نجات غریق درجه ۲ در مراغه اشاره کرد و گفت: این دوره از نوزدهم ماه گذشته در استخر اطهر مراغه و با حضور ۲۲ نفر آغاز شده و تا هفدهم ماه جاری ادامه خواهد داشت.
مدرسی ارشد این دوره بر عهده یونس عباسی و مدرس دوره امیر خسرو نژاد صالحی است.
شهرستان مراغه با حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار: ابراهیم مطلوبی**انتشار:عیسی عطاپور**
۷۴۸۷/۳۰۷۷

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.