چشم‌انداز توسعه شهرستان کوثر در حوزه گردشگری و کشاورزی هدفگذاری می‌شود

0
اشتراک

چشم‌انداز توسعه شهرستان کوثر در حوزه گردشگری و کشاورزی هدفگذاری می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علیرضا علیپور صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کوثر اظهار داشت: شهرستان کوثر توانمندیها و قابلیتها بالایی در مسیر آبادانی و عمران دارد و باید از فرصت‌ها و ظرفیتهای شهرستان حداکثر استفاده را برای توسعه شهرستان داشته باشیم.

وی با تبیین گامهای برداشته شده در توسعه و عمران کوثر افزود: کارهای عمرانی خوبی در منطقه انجام شده و باید این مسیر سازندگی و توسعه با شتاب بیشتری دنبال شود تا بتوانیم شاهد توسعه همه‌جانبه شهرستان کوثر بوده و مشکلات و موانع در این مسیر را با همکاری و تعامل همه‌جانبه برطرف کنیم.

فرماندار شهرستان کوثر با بیان اینکه چشم‌اندازهای توسعه شهرستان در دو بخش گردشگری و کشاورزی است و در این زمینه برنامه‌ریزی و هدفگذاری می‌شود، تصریح کرد: از مدیران ادارات انتظار می‌رود تا با همکاری بیشتر بین خود برای رفع مشکلات مردم اقدام کرده و زمینه‌های توسعه دو بخش کشاورزی و گردشگری در شهرستان را فراهم آورند.

علیپور گفت: مردم به وظیفه خود در قبال نظام عمل کرده‌اند و مسئولان نیز باید به اعتماد آنها پاسخ متقابل بدهند و در حوزه‌های کاری خود از هیچ تلاشی برای رفع مشکل آنها کوتاهی نکنند تا با این امر زمینه جلب رضایتمندی مردمی و همسویی هر چه بیشتر آنها با برنامه‌های دولت فراهم شود.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام انتخابات، دوری از هرگونه حواشی، تمرکز به خدمت‌رسانی به مردم، پرهیز از پرداختن به مسائل سیاسی را به اعضا توصیه و بیان کرد: محیط اداری باید عاری از این گونه مسائل باشد و تنها هدف کارکنان باید ارائه خدمات شایسته و مناسب به مردم و مراجعه‌کنندگان باشد.

رئیس شورای اداری شهرستان کوثر با اشاره به اینکه دولت در سخت‌ترین شرایط عرصه داخلی و خارجی کار خدمات‌رسانی به مردم را تحویل گرفته است، اظهار کرد: متاسفانه شاهدیم در بررسی کارنامه خدمات، دولت مظلوم واقع شده است.

علیپور گفت: دولت با وجود مشکلات، اتفاقات بسیار خوبی در تمامی عرصه‌ها رقم زده است و نباید مشکلات کوچک سبب نادیده گرفتن خدمات ارزنده و ارزشمند دولت باشد و اطلاع رسانی دقیق این خدمات به مردم وظیفه ما بوده که باید در این مسیر به خوبی عمل کنیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.