نشست ستاد اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد با معاون علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهور

0
اشتراک

نشست ستاد اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد با معاون علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهور

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، نشست استاندار با معاون علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهور در تهران برای پیگیری امور استان برگزار شد.

در این نشست صالح قائم مقام صندوق توسعه ملی، شیرکوند معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور، وطنی معاون توسعه فن‌آوری، معاونت علمی رئیس جمهور، شیخ زین‌الدین معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی، تاروردی مدیرکل دفتر فناوری استان‌های معاونت علمی و د صادقی مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی حضور داشتند. 

در این جلسه در خصوص موضوعات تخصیص آب مورد نیاز استان جهت شرب و توسعه فعالیت‌های کشاورزی و صنعتی، احداث پارک علم و فن‌آوری استان، افزایش تسهیلات پرداختی برای رونق بخش گردشگری استان از محل منابع صندوق توسعه ملی بحث و تبادل نظر شد.

در این نشست همچنین در خصوص تامین تسهیلات ارزی مورد نیاز از محل صندوق توسعه ملی برای پتروشیمی دهدشت، احداث هتل سه ستاره با سرمایه‌گذاری شرکت‌های وابسته به سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور و نیز پیگیری تسهیلات بانکی که در سفر رئیس جمهور به استان مقرر شده بود، توسط سیستم بانکی برای رونق سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان پرداخت شود، تصمیمات اثر‌گذاری اتخاذ شد. 

سورنا ستاری معاون علمی و فن‌آوری رئیس جمهور از سوی معاون اول رئیس‌جمهور به عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور در ستاد فرماندهی استان کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می‌کند در این نشست به تلاش بیشتر برای رفع مشکلات استان تاکید کرد. 

در این نشست نوروزی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، باقری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دیودیده مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، کشاورز مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، داوودی‌مهر مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای و غفاری مدیرکل امور مالیاتی استان حضور داشتند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.