جشنواره کاشان به دست ستاره مستند «ایران سبز» کلید خورد/ پخت آش “مرگ بر آمریکا” در جشنواره عمار/ تصاویر

0
اشتراک

جشنواره کاشان به دست ستاره مستند «ایران سبز» کلید خورد/ پخت آش “مرگ بر آمریکا” در جشنواره عمار/ تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشان اول، آیین افتتاح هفتمین جشنواره فیلم عمار در کاشان، شامگاه دوشنبه در کانون الزهرا(س) با حضور خانواده شهدا و چهره‌های برجسته انقلاب و دفاع مقدس در کاشان تحت عنوان «پاسداشت زنان انقلاب» برگزار شد.

رضا ابوالقاسمی مشهور به «شیخ رضا»؛ پیرمرد بی سوادی که نخستین بار، حسین دهشیری در مستند «ایران سبز» بصیرت او را در فتنه به رخ بینندگان آن مستند کشید خاطر نشان کرد: خداوند به همه ما توفیق دهد که قدرشناس خون شهدا باشیم که هر چه داریم از خون شهدا است.

شیخ رضا تصریح کرد: الان هیچ یک از کشورهای منطقه امنیت ندارند، اما بحمدالله ایران از امنیت بالایی بر خوردار است.

وی افزود: خدا کند همه ما بصیرت داشته باشیم و خداوند توفیق دهد انقلابی بمانیم؛ همان طور که امام فرمودند روحانی شدن کاری ندارد اما روحانی ماندن حساب است؛ باید بگویم انقلابی شدن هم کاری ندارد، انقلابی ماندن حساب است.

در بخش دیگر مراسم، منصوری از بانوان فعال در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگرد رحلت سرکار خانم حاج بابایی که او نیز از بانوان فعال در عرصه انقلاب بود، بیان کرد: اگر جایی پنج جوان و صد نفر هم سن و سال من باشند، من به سمت آن جوانان می روم تا آنان را راهنمایی کنم، چرا که مقصود دشمن جوانان ماست.

وی گفت: باید جوانان را دریابیم، جوانان آینده سازان این مرز و بوم هستند، من برای جوانان وقت می گذارم؛ برایشان کلاس آموزشی ترتیب می دهم و در کلاس هایم اخلاق اسلامی را آموزش می دهم.
در ادامه آیین افتتاحیه هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در کاشان، از خانواده شهدای حاضر در مراسم به دست مادر شهیدان بارفروش تقدیر و هدایایی اهدا شد.

جشنواره هفتم عمار تا ۱۸ دی ماه ادامه دارد و علاقه مندان برای نمایش فیلم های منتخب در مساجد، هیئات، مدارس، جمع‌های خانوادگی و هر مجموعه‌ مردمی، می توانند با حضور در مراکز توزیع و ارتباط با رابط‌های توزیع آثار در مناطق مختلف شهرستان کاشان، نسبت به تهیه فیلم‌ها اقدام کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.