جلالی: دانش برخورد با فساد کهنه شده است

0
اشتراک

جلالی: دانش برخورد با فساد کهنه شده است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از پارس نیوز،

در حال حاضر دانش ما برای برخورد با فساد در فوتبال کهنه شده و محرومیت و اخراج کردن ها دیگر پاسخگوی مشکلات پیش آمده در فوتبال نیست.

وی در خصوص درصد فساد در فوتبال عنوان کرد: فساد دارای مراحلی است گاهی به صورت یک مورد و گاهی به صورت فرآیند است و در حال حاضر می توان گفت بخش زیادی از فوتبال ما در گیر مسائل فساد شده است و نیاز به بررسی های بیشتری دارد.

جلالی ادامه داد: شاید نشست هم اندیشی امروز از یک نظر منحصر به فرد باشد چرا که برای نخستین بار است که درباره مسائل فساد در فوتبال بحث می شود.امروز فساد و مصادیق آن در جلسه تعریف شد تا همه افراد شناخت کاملی از ماهیت آن پیدا کنند.من از اینکه حساسیت نسبت به این موضوع ایجاد شده خوشحال هستم.

وی تصریح کرد: امروز درباره فساد در حوزه هایی چون قانون گذاری، فرهنگی، اقتصادی صحبت شد و اختلاف نظراتی که بین افراد وجود داشت تا حدودی برطرف شد.

جلالی در خصوص برخورد قوه قضاییه با فساد در فوتبال گفت: مراجع قانونی برای بررسی فساد نیاز به مستندات دارند و چون تا این لحظه مسائل مطرح شده در حد شنیده ها است به همین دلیل قوه قضاییه به این مسئله نپرداخته است.

وی درباره موارد فساد در فوتبال بیان کرد: در فوتبال ما گردش مالی زیادی وجود دارد و در نقل و انتقالات کسانی هستند که با این موضوع باعث ایجاد فساد می شوند یا حتی در استادیوم های ورزشی و روی سکو ها این مورد وجود دارد.

سرمربی تیم پیکان در پایان خاطر نشان کرد: نظام ارزشی ما به دلیل وجود فسادهای مختلف در فوتبال دید خوبی به این رشته ندارد و شاید موضوعات اخلاقی در استادیوم ها باعث شده که جامعه ما با حضور بانوان در ورزشگاه ها مخالفت کند.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.