اسماعیل زاده: نمی شود برای علاقه، درآمدزایی را کنار بگذاریم

0
اشتراک

اسماعیل زاده: نمی شود برای علاقه، درآمدزایی را کنار بگذاریم

اسماعیل زاده: نمی شود برای علاقه، درآمدزایی را کنار بگذاریممعصومه اسماعیل زاده که شنیده می شود همراه با سایر بازیکنان فصل قبل بانوان ذوب آهن از باشگاه شکایت کرده اند، به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره پیوستن به تیم کوشاسپهر گفت: درست است که ما عاشقانه بسکتبال را دوست داریم و به همین دلیل هم بازی می کنیم؛ اما این رشته را به عنوان شغل خود انتخاب کرده ایم و نمی شود که به خاطر علایق خود،‌ درآمدزایی را کنار بگذاریم.
او که در تیم های سپاهان،‌ ماهان،‌ دانشگاه آزاد و ذوب آهن سابقه بازی داشته، ادامه داد: شرایط در اصفهان به حدی رسیده بود که فکر می کردند وظیفه بازیکن است بدون برخی مزایا بازی کند. البته نمی گویم هیچ قدمی برای تیم برنداشتند. ولی آنطوری که باید در بسکتبال بانوان کار نمی کردند و برای یک فصل از نظر مالی به هیچ عنوان حمایت نکردند. با این وجود ما خیلی دوست داشتیم در شهر خود بازی کنیم.
بازیکن خارجی روی نیمکت پول می گرفت
بازیکن کوشا درباره جذب نشدن بازیکن خارجی در لیگ امسال گفت: این بحث بستگی به بازیکنانی دارد که وارد ایران می شوند. سطح بازیکنان ایرانی واقعا بالا است و بازیکنان خارجی معمولا، هم سطح یا پایینتر از آنها هستند. اگر قرار بر آمدن بازیکن خارجی است،‌ باید ستاره باشد تا نتیجه بازی را تغییر دهد. با شرایط مالی فعلی این اتفاق نمی افتد و بازیکنان برتر،‌ گران هستند. تا به حال حتی پیش آمده که بازیکن خارجی روی نیمکت نشسته و ما بازی کرده ایم. در مقابل او پولش را گرفته است.
بازیکن کوشا درباره مسابقه پلی آف مقابل ذوب آهن تاکید کرد: بازیکنان ما هفته قبل،​ تیم مقابل را خیلی دست کم گرفتند و فکر می کردند که بازی راحت است. همین موضوع باعث شد که برنامه ریزی تیم به هم بریزد. سرماخوردگی و مصدومیت بازیکنان هم دست به دست هم داد تا نتیجه مقابل ذوب آهن نزدیکتر شود. 
اسماعیل زاده: نمی شود برای علاقه، درآمدزایی را کنار بگذاریمبازیکنان خارجی روی دست تینا بلند نمی شدند
وی با اشاره به غیبت تینا عیسائیان در لیگ امسال گفت: شرایط برای بازگشت تینا عیسائیان به تیم کوشا فراهم نشد و بازیکن خارجی هم نداریم. به نظرم بازیکنان خارجی که این چند سال به ایران آمدند، نمی توانستند روی دست تینا بلند شوند و جایش واقعا خالی است. 
اسماعیل زاده درباره تیم ملی تاکید کرد: به عنوان بازیکن چشم به مسئولان برای حل مشکلات بانوان داشته ایم و هر بار هم که دعوت شدیم، به اردوهای تیم ملی آمدیم و وظایف خود را در تمرینات انجام دادیم. انگیزه را همیشه داشته ایم و هنوز امید داریم که اتفاقاتی رخ دهد. بقیه مسائل به حمایت مسئولان برمی گردد که تیم ملی به حضور در مسابقات برون مرزی برسد. ما این لیاقت را داریم چون تیم ملی بانوان واقعا عالی است. 
ملی پوش بانوان همچنین به وضعیت اسپانسرهای بانوان اشاره کرد و گفت: حیف است که تیم های بانوان یک سال باشند و سال دیگر حضور نداشته باشند. اگر اسپانسر آقایان یک تیم بانوان را هم حمایت کند، شرایط بهتر می شود. حالا خیلی تیم ها با خرج خودشان در لیگ شرکت می کنند که اگر تا حدودی هم حمایت کنند،‌ خیلی برای این تیم ها خوب است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.