تجهیز شرکت تجهیزات پزشکی ایران به سیستم پایش لحظه ای آنلاین

0
اشتراک

تجهیز شرکت تجهیزات پزشکی ایران به سیستم پایش لحظه ای آنلاین

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، فردین حکیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: به منظور اجرایی شدن ماده ۱۹۲ برنامه پنجم توسعه، با پیگیری های اداره حفاظت محیط زیست ساوجبلاغ و همکاری مدیریت شرکت تجهیزات پزشکی ایران، سیستم پایش لحظه ای بر روی خروجی سیستم تصفیه فاضلاب صنعتی شرکت مذکور نصب و این سیستم راه اندازی شد.
وی خاطرنشان کرد:‌ با راه اندازی این سیستم کارشناسان محیط زیست قادر خواهند بود بدون نیاز به پایش میدانی، داده های مربوط به TSSو PHپساب خروجی را به صورت لحظه ای وآنلاین رصد کنند.
حکیمی گفت: بر اساس ماده ۱۹۲ برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، به ‌منظور کاهش عوامل آلوده‌کننده و مخرب محیط زیست، کلیه واحدهای بزرگ تولیدی، صنعتی، عمرانی، خدماتی و زیربنایی موظف هستند نسبت به نمونه‌برداری و اندازه‌گیری آلودگی و تخریب زیست محیطی خود اقدام و نتیجه را در چهارچوب خود اظهاری به سازمان حفاظت محیط زیست ارائه کنند.
وی ادامه داد: بر این اساس واحدهایی که قابلیت و ضرورت نصب و راه‌اندازی سامانه (سیستم) پایش لحظه‌ای و مداوم را دارند، بایدنسبت به نصب و راه‌اندازی سامانه (سیستم)های مذکور اقدام کنند.
۱۵۳۵/۶۱۵۵خبرنگار:مریم صوفی**انتشار دهنده:داریوش غفاری

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.