تاج: پرسپولیس مکتوب اعتراض می‌کرد می‌پذیرفتیم

0
اشتراک

تاج: پرسپولیس مکتوب اعتراض می‌کرد می‌پذیرفتیم

به‌ گزارش ‌ایسنا، مهدی تاج درباره جلسه با طاهری گفت‌: از طاهری خواسته بودم جلسه‌ای باهم داشته باشیم تا درباره اتفاقات اخیر صحبت کنیم. واقعیت این است که یک عده به دنبال ایجاد چنین فضاهایی هستند و من برای آنها متاسفم ولی سکوت می‌کنم. بعضی اوقات سکوت با تدبیر همراه است.

وی ادامه‌ داد: طبق آیین‌نامه‌ فیفا، اظهاراتی می‌تواند تخلف باشد که اگر این اعتراضات به صورت مکتوب و از سوی مدیر ارسال می‌شد، آن را می پذیرفتیم ولی اگر سرمربی تیم مصاحبه‌ای در رابطه با مسائلی مثل سوریه جنگ زده و یا برگزاری اردو در فلان کشور عربی صحبت کند، مناسب نیست.

رییس فدراسیون فوتبال گفت‌: ما باید بتوانیم برنامه بازی‌ تیم‌ها را طبق یک طبقه بندی مناسب نظم بدهیم. ما هم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و هم مقدماتی جام جهانی و لیگ را در پیش‌رو داریم. باید برنامه‌ریزی کنیم که بتوانیم در هیچ کدام از آنها لطمه نبینیم. برنامه‌ای که اعلام شد نواقصی داشت اما باشگاه و سرمربی تیم می‌توانستند نامه‌ای بنویسند و بگویند که ما با این برنامه مشکل داریم.

وی ادامه‌ داد: ما برنامه‌ریزی داریم و شما خودتان بهتر می‌دانید که کارلوس کی‌روش انسان بزرگواری است. این نیست که بین دو سرمربی کل کلی باشد. پرسپولیس گفته است، گرفتار می‌شود و ضرر آینده خود را می‌بیند. کی‌روش هم بازیکنان را تحویل داد. اگر آنها طبق نامه‌ای به سازمان لیگ تمام این حرف‌ها و حتی تندتر به ما می گفتند مشکلی نداشت. اگر کسی اعتراضی دارد به ما مفصل بگوید. ما باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که هیچ تیمی ضرر نکند و بتوانیم بهترین برنامه را برای تمامی تیم‌ها داشته باشیم.

تاج در مورد مسابقات تیم‌های آسیایی نیز گفت‌: در اسفند چهار تیم از لیگ ما در مسابقات آسیایی شرکت دارند و باید بقیه استراحت کنند. باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که بهترین نتیجه‌ را بگیریم.

ادامه‌ دارد….

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.