رویدادهای مهم خبری استان ایلام در روز سه شنبه ۱۴ دی

0
اشتراک

رویدادهای مهم خبری استان ایلام در روز سه شنبه ۱۴ دی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، شصت و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان ایلام به ریاست حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام امروز برگزار می شود.
هم اندیشی و همخ افزایی برای برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب، بحث و تبادل نظر درباره مصوبات دومین جلسه کمیته کارشناسی شورا و هماهنگی برای اجرای مطلوب برنامه های دهه فجر موضوع اصلی و دستور کار این نشست است.
کار گروه اجتماعی و فرهنگی استان ایلام و همچنین کارگروه اقتصاد گردشگری استان از دیگر برنامه هایی هستند که روز سه شنبه ۱۴ دی در ایلام خبری می شوند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز ایلام آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن ۳۳۳۳۲۲۶۷ و ۳۳۳۳۲۲۶۶ به خبرنگاران ایرنا در مرکز ایلام اطلاع دهند و یا به شماره نمابر ۳۳۳۳۲۰۶۲ ارسال کنند.
اخبار این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آنها و اخبار متنوع دیگر، امروز بر روی سایت ایرنا مرکز ایلام به نشانی http://www.irna.ir/ilam و همچنین کانال ایرنا بر روی تلگرام به آدرسhttps://telegram.me/joinchat/DHygAj86CsNVcz3FnR31aw منتشر خواهد شد.
انتشار دهنده: مجید سلیمانی
۹۰۰۲

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.