اجرای طرح نظارت بر صنوف / پلمپ ۳ واحد صنفی متخلف در زنجان

0
اشتراک

اجرای طرح نظارت بر صنوف / پلمپ ۳ واحد صنفی متخلف در زنجان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سرهنگ شهرام مقدم افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس، به منظور ساماندهی واحدهای صنفی و برخورد با صنوف متخلف، از ۵۶ واحد صنفی در شهرستان زنجان بازدید کردند.

وی افزود: دراین زمینه تعداد ۳ واحد صنفی آرایشگر زنانه به علت عدم رعایت ضوابط و مقررات پلمپ و به ۱۳ واحد صنفی به علت نداشتن ضوابط لازم اخطار پلمپ داده شد.

سرهنگ مقدم با تأکید بر تداوم اجرای طرح های کنترلی و نظارتی ویژه اصناف تصریح کرد: قانونمندسازی اصناف یکی از مأموریت های اولویت دار مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی است.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده و یا برخورد با تخلفات صنفی، موضوع را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند. 

کشف ۲ قطعه عتیقه تاریخی ۳ هزار ساله در زنجان

عاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از کشف دو قطعه عتیقه تاریخی با قدمت تقریبی ۳ هزار ساله در شهرستان خرمدره خبر داد .

سرهنگ جعفر کردلو گفت: در پی کسب خبری مبنی بر خرید و فروش و نگهداری اشیاء عتیقه در شهرستان خرمدره موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با هماهنگی قضائی،فردی به نام”م – س” را به به اتهام قاچاق اشیاء عتیقه شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ کردلو، افزود: ماموران در بازرسی از منزل متهم  دستگیر شده دو قطعه  اشیاء عتیقه با قدمت تقریبی سه هزار ساله شامل کوزه ، سرنیزه قدیمی کشف کردند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی  انتظامی استان زنجان با اشاره به شناسایی و دستگیری تعدادی دیگری از متهمان در این ارتباط، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونونی تحویل مرجع قضائی شدند.

کشف دو میلیارد ریال لوازم آرایشی قاچاق در زنجان

 فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله لوازم آرایشی قاچاق از یک دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت : ارزش تقریبی کالا های کشف شده بیش از دو میلیارد ریال  برآورد شده است.

 سرهنگ علی آزادی گفت: در راستای مبارزه با انواع قاچاق کالا، ماموران انتظامی شهرستان  ایجرود حین کنترل خودرو های عبوری در شهر زرین آباد به یک دستگاه اتوبوس مشکوک ودستور ایست صادر کردند.

سرهنگ آزادی خاطر نشان کرد : راننده اتوبوس  بدون توجه به دستور ایست پلیس  قصد فرار داشتند که با اقدام به موقع طی یک تعقیب وگریز کوتاه مدت  دستگیر شد.

وی تصریح کرد: پس از توقف این اتوبوس  ماموران در بازرسی از آن ۱۴ هزارو ۷۷۲  قلم انواع لوازم آرایشی وبهداشتی قاچاق را که  در داخل اتوبوس جاسازی شده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده بیش از دو میلیاردریال است گفت : کالاهای کشف شده به همراه متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع مربوطه شدند.

سرهنگ آزادی از شهروندان خواست : در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه ناهنجاری در بحث کالای قاچاق غیر مجاز، در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع ، تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام گردد. 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.