منصوریان: امیدوارم مبارزه با فساد در فوتبال مقطعی نباشد و ادامه داشته باشد

0
اشتراک

منصوریان: امیدوارم مبارزه با فساد در فوتبال مقطعی نباشد و ادامه داشته باشد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا منصوریان در پایان جلسه هم‌اندیشی مبارزه با فساد در فوتبال گفت: برای اولین بار دیدم فدراسیون عزمش برای مبارزه با این معضل جزم شده است تا خانواده‌ها با خیال راحت‌تری فرزندان‌شان را برای حضور در این رشته مهیا کنند.

وی ادامه داد: در بحث بانوان هم صحبت‌های خوبی شد. خوشحالم که این اتفاق افتاده است و از تاج و مسئولان فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم. امیدوارم این حرکت مقطعی نباشد و این مسیر ادامه داشته باشد چون این مبارزه تبعات مثبت و منفی زیادی در بر خواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: به هر حال ما ابرقدرت فوتبال آسیا هستیم و با پتانسیلی که در فوتبال داریم می‌توانیم جایگاه بالایی در این رشته داشته باشیم.

منصوریان درباره مصادیق فساد در فوتبال در این جلسه گفت: اسم شخص یا گروه خاصی نیامد و صرفا به ذکر نمونه بسنده شد. در فضای دلالیسم به غیر از ایجنت‌هایی که در چارچوب فدراسیون فعالیت می‌کنند نیمی هم خارج از این فضا فعال هستند.

وی خاطرنشان کرد: اتفاقی که برای ما و باشگاه پرسپولیس رخ داد این بود که سه تا چهار روز درهای تمرین به روی خانواده‌ها باز بود که در این مدت حتی یک حرف زشت هم زده نشد. چون همه خانواده‌ها را در کنار خود می‌دیدند، اما بعد از رفتن خانواده‌ها شاهد تکرار آن ادبیات زشت بودیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.