تسهیلات خوداشتغالی به ۱۰۰۰ قالیباف شهرستان بناب پرداخت شد

0
اشتراک

تسهیلات خوداشتغالی به ۱۰۰۰ قالیباف شهرستان بناب پرداخت شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بناب، ولی‌الله فرج اللهی عصر امروز در نشست ستاد اقتصاد مقامتی شهرستان بناب با اشاره به تشکیل کمیته روستایی در این شهرستان اظهار داشت: از طریق صندوق کارآفرینی امید در این شهرستان، تسهیلات لازم برای ۱۷۱ نفر به ارزش بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

 فرماندار شهرستان بناب با اشاره به تفاهمنامه همکاری صندوق کارآفرینی امید و تعاونی قالیبافان این شهرستان گفت: تسهیلات خوداشتغالی برای بیش از یک هزار نیز به ارزش بیش از ۵۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

فرماندار بناب با اشاره به مشکلات شهرستان اظهار داشت: تمامی مسئولان در کنار واحدهای تولیدی و صنعتی هستند و ‌‌نهایت تلاش خود را برای رفع مشکلات این حوزه به کار می‌گیرند که امیدواریم روحیه همدلی و برادری در بین تمامی ادارات این شهرستان موجب رونق صنعت شود.

وی در ادامه افزود: نتیجه برگزاری جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی در شهرستان، اجرایی شدن صددرصدی بیش از ۸۵ مصوبه است و بقیه مصوبات نیز در حال اجرا و یا طی مراحل لازم و مقدماتی هستند.

فرج اللهی با اشاره به حمایت دولت از واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف رونق تولید تصریح کرد: در این شهرستان و در بخش صنعت تا امروز ۲۳ واحد به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات و نقدینگی معرفی شده که برای ۱۷ مورد از این واحد‌ها، اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

وی همچنین ادامه داد: در بخش کشاورزی نیز تا امروز ۱۲ واحد اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی با اشاره به فعالیت چشمگیر تولیدکنندگان بنابی در حوزه خشکبار اظهار داشت: ۱۷  واحد از مجموع واحدهای خشکبار این شهرستان در طول دوره اول فعالیت دولت به تکنولوژی روز دنیا مجهز شده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.