تاریخ: ۶:۴۴ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۴

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای سایبری باشگاه خبرنگاران جوان؛ ؛ هواوی اعلام نموده که Honor View 10 با به روز رسانی OTA استعداد تشخیص چهره را دریافت می کند. باز کردن چهره به صورت همانند با تلفن های دیگر کار می کند،به به صورتی که وقتی به تلفن […]

Honor View 10 با به روز رسانی OTA استعداد تشخیص چهره را دریافت می کند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای سایبری باشگاه خبرنگاران جوان؛ ؛ هواوی اعلام نموده که Honor View 10 با به روز رسانی OTA استعداد تشخیص چهره را دریافت می کند.

باز کردن چهره به صورت همانند با تلفن های دیگر کار می کند،به به صورتی که وقتی به تلفن همراه نگاه می کنیدصفحه را می گشاید.اگر چشم های شما بسته باشند، تلفن همراه قفل نخواهد گردید.با توجه به امنیت پایین احراز هویت به ابزار تشخیص چهره، این روش تنها برای باز کردن صفحه استفاده می‌شود و برای مواردی مثل پرداخت آنلاین استفاده نمی توان.

کار دیگری که توان دارید به ابزار این سامانه انجام دهید این هست که وقتی که به صفحه تلفن همراه نگاه می کنید و اعلانات را بسط می‌دهید (پایین کشیدن نوتیفیکیشن ها برای گسترش آنان و دیدن پیام).

تلفن همراه علاوه بر این توان دارد تشخیص دهد وقتی که شما به تلفن نگاه می کنید حتی اگر تلفن همراه را لمس نکنید و اثری روی آن نگذارید تا وقتی که به صفحه تلفن همراه نگاه می کنید،صفحه نمایش خاموش نمی توان.

مطلب دیگر اینکه OTA توان دارد عکس پس زمینه را وقتی که از دوربین جلو استفاد می کنید تغییر دهد.تشخیص حرکت در دوربین جلو وعقب که توان دارد اشیا متحرک را شناسایی کند و تمام حرکت آنان را ذخیره (Capture) کند.