خانه های تاریخی ناصح زاده تبریز و امیر ارشد ورزقان به مزایده گذاشته شدند

0
اشتراک

خانه های تاریخی ناصح زاده تبریز و امیر ارشد ورزقان به مزایده گذاشته شدند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: دو خانه تاریخی ناصح زاده تبریز و امیر ارشد ورزقان به مزایده عمومی گذاشته شد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، این مقام مسوول افزود: به منظور تقویت مشارکت هر چه بیشتر بخش خصوصی و ایجاد کاربری های فرهنگی، گردشگری و احیای اماکن تاریخی، این دو خانه تاریخی با کارگزاری صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی، به صورت قرارداد سرمایه‌گذاری در امر مرمت، احیاء، نگهداری و واگذاری حق بهره‌برداری به مزایده عمومی گذاشته شد.

وی اضافه کرد: متقاضیان می‌توانند جهت مشارکت در مزایده تا تاریخ ۲۲/۱۰/۹۵ اسناد مزایده را از دبیرخانه کمیسیون مزایده صندوق احیاء یا پایگاه اینترنتی صندوق احیاء www.saabta.ir و پایگاه ملی اطلاع‌رسانی مناقصات www.chre.ir  دریافت نمایند.

وی افزود: شرکت‌کنندگان در مزایده باید ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ پایان مهلت دریافت اسناد، تا روز یکشنبه مورخ ۰۳/۱۱/۹۵ مدارک مربوطه را تکمیل و تحویل دبیرخانه نموده و رسید دریافت نمایند.

یادآور می‌شود، خانه ناصح زاده تبریز، در بهمن سال ۱۳۸۹با شماره ۲۹۵۷۳ و خانه امیر ارشد ورزقان، در آذرماه سال ۱۳۷۸ با شماره ۲۵۲۲ در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.