سلامت آب بیشتر می‌شود

0
اشتراک

سلامت آب بیشتر می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از سلامت خبرگزاری تسنیم، غلامرضا شقاقی در کمیته راهبری برنامه ایمنی آب آشامیدنی که به منظور بررسی روند پیشرفت برنامه در سطح کشور و بررسی چالش‌های اظهار داشت: وضعیت برنامه در کشور توسط اعضاء کمیته مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

وی با اشاره به کارگاه‌های منطقه ای آموزشی برگزار شده در شهرهای اراک و یزد بر عزم جدی کمیته راهبری در توسعه برنامه در تمام استان‌های کشور تاکید کرد و افزود: به منظور پوشش کامل استان‌ها سه کارگاه منطقه ای توسط کمیته راهبری تا پایان سال جاری برگزار خواهد شد و ارزیابی روند اجرای برنامه‌ها در ۱۹ استان مجری برنامه از طریق خود اظهاری، تشکیل جلسات مشترک با کمیته‌های فنی و ممیزی برنامه، تداوم خواهد داشت.

براساس این گزارش در ادامه این نشست، دبیر کمیته راهبری برنامه ایمنی آب ضمن تاکید بر اجرای برنامه توسط نمایندگان دستگاه‌های ذیربط عنوان کرد: مقرر شد پیش نویس آئین نامه اجرایی برنامه ایمنی آب آشامیدنی به منظور یکسان سازی و تسهیل در روند اجرای برنامه تهیه شود و به دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی جهت تصویب ارائه شود.

همچنین نماینده کمیته فنی برنامه ایمنی آب شهر تهران نیز به ارائه گزارش پیشرفت برنامه در این استان پرداخت. گفتنی است، کمیته راهبری برنامه ایمنی آب آشامیدنی با شرکت نمایندگان وزارت نیرو، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت مدیریت منابع آب، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت بهداشت در مرکز سلامت محیط و کار برگزار شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.