سلامت نیروی انسانی هزینه‌های تولید را کاهش خواهد داد

0
اشتراک

سلامت نیروی انسانی هزینه‌های تولید را کاهش خواهد داد

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا در هرمزگان، اسماعیل خاشعی ضمن تأکید بر گسترش فعالیت های ورزشی در واحدهای صنعتی، گفت: رونق چرخه تولید و صنعت در گرو توجه به سلامت کارکنان در دو بعد جسمی و روحی است که ورزش می تواند بخشی از خلأهای روحی روانی کارگران و کارکنان را پوشش دهد.

وی نقش کمک های دولتی و کارفرمایان واحدهای صنعتی در زمینه تخصیص بودجه و حمایت از فعالیت های ورزشی را مهم ارزیابی کرد و افزود: پویایی یک جامعه منوط به پویایی واحدهای صنعتی و پویایی واحدهای صنعتی منوط به سلامت و شادابی نیروی انسانی است که سرمایه‌گزاری در این بخش به طور قطع هزینه‌های تولید را به همان نسبت کاهش خواهد داد.

مدیر روابط عمومی شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس با اشاره به فعالیت‌های ورزشی این واحد بزرگ صنعتی، تصریح کرد: در طول سال شش یا هفت دوره مسابقه در رشته های مختلف ورزشی در شرکت مبین سازه برگزار می شود که با مشارکت حداکثری کارکنان همراه شده است.

خاشعی اضافه کرد: طی پنج روز مسابقه طناب کشی که با حضور پنج تیم از واحدهای مهندسی الف، مهندسی ب، Quality Control (کنترل کیفیت ) ، HSE، پشتیبانی و ترابری و به‌صورت دوره ای برگزار شد، تیم ترابری توانست رتبه نخست و تیم کنترل کیفیت نیز نایب قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

مدیر روابط عمومی شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس با اشاره به برنامه های آتی این مجموعه صنعتی، گفت: برگزاری مسابقه آمادگی جسمانی در سه رشته دومیدانی استقامت، طناب زنی و مچ اندازی نیز از جمله برنامه‌های ورزشی مبین سازه در طی دی ماه امسال است.

وی افزود: مسابقات فوتسال جام دهه فجر نیز در تقویم برنامه‌های ورزشی امسال گنجانده شده است که هر ساله با استقبال و مشارکت مثال زدنی کارکنان همراه بوده است.

شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس  به‌عنوان بزرگترین مجموعه های طراحی، تولید و نصب سکوهای نفتی و گازی در کشور از شرکت های زیرمجموعه مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (isoico ) است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.