سلامت نیروی انسانی هزینه‌ های تولید را کاهش می دهد

0
اشتراک

سلامت نیروی انسانی هزینه‌ های تولید را کاهش می دهد

اسماعیل خاشعی سه شنبه در گفت وگو با ایرنا نقش کمک های دولتی و کارفرمایان واحدهای صنعتی در زمینه تخصیص بودجه و حمایت از فعالیت های ورزشی را مهم ارزیابی کرد و افزود: رونق چرخه تولید و صنعت در گرو توجه به سلامت کارکنان در ۲ بعد جسمی و روحی است که ورزش می تواند بخشی از خلاهای روحی روانی کارگران و کارکنان را پوشش دهد.
مدیر روابط عمومی شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس با اشاره به فعالیت‌های ورزشی این واحد بزرگ صنعتی ، یادآورشد: در طول سال ۶ یا ۷ دوره مسابقه در رشته های مختلف ورزشی در شرکت مبین سازه برگزار می شود که با مشارکت حداکثری کارکنان همراه شده است.
خاشعی اضافه کرد: طی پنج روزمسابقه طناب کشی که با حضور پنج تیم از واحدهای مهندسی الف ، مهندسی ب ، Quality Control (کنترل کیفیت ) ، HSE ، پشتیبانی و ترابری و به‌ صورت دوره ای برگزار شد ، تیم ترابری رتبه نخست را کسب کرد و تیم کنترل کیفیت نیز نایب قهرمان این دوره از رقابت ها شد.
مدیر روابط عمومی شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس با اشاره به برنامه های آینده این مجموعه صنعتی، گفت: برگزاری مسابقه آمادگی جسمانی در سه رشته دو میدانی استقامت ، طناب زنی و مچ اندازی نیز از جمله برنامه‌های ورزشی مبین سازه در دیماه امسال است.
وی افزود: مسابقات فوتسال جام دهه فجر نیز در تقویم برنامه‌های ورزشی امسال گنجانده شده که هر ساله با استقبال و مشارکت مثال زدنی کارکنان همراه بوده است.
شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس به‌ عنوان بزرگترین مجموعه های طراحی ، تولید و نصب سکوهای نفتی و گازی در کشور از شرکت های زیرمجموعه مجتمع کشتی‌ سازی و صنایع فراساحل ایران (isoico ) است.
۷۱۹۵/۶۰۴۸
خبرنگار: رقیه غلامی زاده ** انتشار دهنده : خلیل تنیده

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.