کارگروه سلامت و امنیت غذایی در شهرستان سیب وسوران وسوران برگزار شد+ تصاویر

0
اشتراک

کارگروه سلامت و امنیت غذایی در شهرستان سیب وسوران وسوران برگزار شد+ تصاویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سیب و سوران، جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان سیب و سوران به ریاست عبدالصمد عیسی زاده فرماندار شهرستان و با حضور رئیس شبکه بهداشت و مدیران ادارات عضو کارگروه سلامت، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه در خصوص برخی از مسائل حوزه سلامت شهرستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

درابتدای جلسه دکتر یوسفی سرپرست شبکه و مرکزبهداشت شهرستان هدف از برگزاری این جلسه را ارتقاء سلامت عمومی جامعه و امنیت غذایی سطح شهرستان بیان کرد و تعامل دستگاه‌ها و ارگان‌های زیربط در رابطه با سلامت و امنیت غذایی را خواستار بود.

وی درخصوص اجرای طرح تکمیلی واکسیناسیون فلج اطفال که در ۲ مرحله برگزار می شود، گفت: مرحله ی اول این طرح از تاریخ ۹۵/۱۰/۲۵ لغایت ۹۵/۱۰/۲۹ و مرحله دوم از مورخ ۹۵/۱۱/۳۰ لغایت ۹۵/۱۲/۴ اجرامیگردد.

دکتر یوسفی برلزوم همکاری ادارات ومسئولین شهرستان و اطلاع رسانی امامان جمعه و جماعات در خصوص هرچه بهتر و کاملتر برگزار شدن طرح تاکید کرد.

مهندس عیسی زاده فرماندارشهرستان درخصوص همکاری کلیه ارگانها و نهادها با مرکز بهداشت و اطلاع رسانی به مردم گفت: مسئله بهداشت و امنیت غذایی یکی از مسائل و شاخصه های مهم در هر جامعه است و رابطه تنگاتنگی با توسعه جامعه دارد بنابراین باید اهتمام ویژه‌ای به این موضوع داشته باشیم.

 فرماندار ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان در مجاورت دو کشور افغانستان وپاکستان قرار دارد و احتمال ورود ویروس وحشی فلج اطفال به کشور وجود دارد و افزود: کلیه کودکان باید برعلیه این بیماری واکسینه شوند.

همچنین بارانزهی رئیس دامپزشکی شهرستان درخصوص ممنوعیت عرضه مرغ زنده درشهرستان و اقدامات پیشگیرانه در جهت آنفلوانزای فوق حاد پرندگان مطالبی را اظهار داشت.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.