رئیس علوم پزشکی خمین: ایرنا نقش مهمی در همراه سازی مردم با دولت برعهده دارد

0
اشتراک

رئیس علوم پزشکی خمین: ایرنا نقش مهمی در همراه سازی مردم با دولت برعهده دارد

دکتر حسن جواهری روز چهارشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری ایرنا در خمین افزود: یکی از خدمات دولت تدبیر و امید برنامه تحول سلامت بود که نقش این رسانه در آگاه سازی مردم نسبت به این برنامه بسیار تاثیر گذار بود.
وی به اهمیت نقش خبرنگاران و رسانه ها در انعکاس این طرح اشاره کرد و گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه باید تلاش کند این دستاورد مهم دولت را به خوبی انعکاس دهند.
جواهری بیان کرد: خبرگزاری ایرنا، در خمین سیرتحول و پیشرفت زادگاه امام را با دقت منعکس کرده در راستای رسالت خطیر خود موفق بوده است.
وی افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی با انعکاس به موقع نقاط ضعف و قوت و نقد منصفانه گام های بزرگی در راستای ارتقای سطح بهداشت و درمان در شهرستان خمین برداشته است.
جواهری بیان کرد: اصحاب رسانه در این شهرستان با وجود همه تنگناها و مشکلات وظیفه اطلاع رسانی و انتشار اخبار را به نحو مطلوب انجام می دهند.
وی اضافه کرد: انعکاس مشکلات بهداشت و درمان توسط اصحاب رسانه به ویژه خبرگزاری ایرنا در جذب مشارکت های مالی خیرین سلامت بسیار تاثیر گذار است .
وی بیان کرد: با پی گیری های مسئولان و عنایت دولت تدبیر و امید به زادگاه امام راحل، شبکه بهداشت و درمان خمین در مردادماه امسال به دانشکده علوم پزشکی ارتقا یافت.
وی بیان کرد: ارتقای شبکه بهداشت و درمان به دانشکده علوم پزشکی باعث دلگرمی مردم شده است که امید می رود وضعیت درمانی این شهرستان روز به روز بهبود یابد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمای خمین افزود: اکنون تنها بیمارستان این شهرستان همه خدماتی درمانی به غیر از جراحی مغز و اعصاب ارائه می دهد.
دفتر خبرگزاری ایرنا در خمین در سال ۱۳۷۸ راه اندازی شده که این دفتر اخبار خمی، محلات و دلیجان را پوشش می دهد.
۷۲۷۷/۳۰۷۵/خبرنگار: افسانه آروند** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده اصفهانی

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.