کلاس داوری درجه ۲ فوتبال در شهرستان سلماس آغاز شد

0
اشتراک

کلاس داوری درجه ۲ فوتبال در شهرستان سلماس آغاز شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه ظهر امروز کلاس داروی فوتبال درجه ۲ در شهرستان ارومیه آغاز شد.

در این کلاس که به مدت سه زور به طول خواهد انجامید ۲۵ داور از سراسر استان آذربایجان غربی شرکت کرده‌اند.

داوران حاضر در این کلاس قوانین داوری را زیر نظر حسین نیرویار مدرس رسمی فدراسیون فوتبال کشور به صورت تئوری و عملی باز‌آموزی خواهند کرد.

کریم نورانی نیز به عنوان ممتحن در این کلاس حضور خواهد داشت که از شرکت‌کنندگان امتحانات عملی و آمادگی جسمانی و کتبی را به عمل خواهد آورد تا برای قبول‌شدگان مدرک داوری درجه دو فوتبال صادر شود.

پرویز احمدپور در حاشیه این کلاس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: امسال این اولین کلاس آموزشی ارتقا برای داوران فوتبال است که برگزار شد.

رئیس دپارتمان داوری فوتبال آذربایجان غربی گفت: در شش ماه دوم امسال دو کلاس ارتقای دانش داوری برای داوران پیش‌بینی شده است که هم اکنون در حال برنامه‌ریزی این کلاس‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه برای پشتوانه سازی داوری برنامه‌ریزی کرده‌ایم، افزود: برای اینکه بتوانیم داوران را از لحاظ تعداد به سطح مناسب برسانیم سه کلاس درجه سه داوری در شمال و جنوب و مرکز استان پیش‌بینی کرده‌ایم.

احمدپور تصریح کرد: جایگاه داوری آذربایجان غربی در کشور در شرایط مناسبی قرار دارد و هم اکنون ۳۰ داور در رده‌های مختلف از لیگ برتر تا فوتبال پایه قضاوت می‌کند اما باید بهتر از این هم باشیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.