فرماندار: مجموعه مدیریت اردستان مصمم به رفع مشکل بخش صنعت است

0
اشتراک

فرماندار: مجموعه مدیریت اردستان مصمم به رفع مشکل بخش صنعت است

به گزارش ایرنا، علیرضا غیور شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و حمایت از تولید در فرمانداری اردستان افزود: تمام توان مجموعه اداری شهرستان در جهت رفع نقص ها و کمبود بخش صنعت باید به کار گرفته شود و مساعدت لازم با سرمایه گذاران به عمل آید.
وی با بیان این که شهرستان اردستان جزو منطقه های محروم محسوب می شود تصریح کرد: صنایع می توانند از معافیت های مالیاتی و دیگرامتیازهای مناطق محروم استفاده کنند.
فرماندار اردستان خاطر نشان کرد: مسائل اقتصادی کشور محدودیت هایی را پیش روی مسئولان قرار داده است ولی دولت تلاش دارد مشکلات بخش تولید و صنعت را با اختصاص تسهیلات بانکی و دیگر امکان ها مرتفع کند.
در این جلسه که با حضور نمایندگان کارگاه تولیدی تیرچه بلوک وکارخانه تولید کابل و متقاضی ایجاد کمپ گردشگری شهر مهاباد تشکیل شده بود به مشکل های موجود این واحدها رسیدگی و مقرر شد در ارتباط با نیاز کارگاه تیرچه بلوک به نقدینگی جهت پرداخت قبض های آب ،برق ،گاز و وام بانکی موضوع از طریق اداره های ذیربط رسیدگی و مساعدت لازم به عمل آید.
هم چنین در ارتباط با درخواست کارخانه کابل برای تلفن ثابت مقرر شد در آینده نزدیک با انتقال فیبر نوری به منطقه صنعتی و یا نصب دکل مخابراتی این مشکل برطرف شود.
در ارتباط با مشکل آب مورد نیاز کمپ گردشگری شهر مهاباد نیز مقرر شد تا اخذ مجوز لازم از اداره امور منابع آب برای تامین آب مورد نیاز این مجموعه اداره آبفا روستائی آب مورد نیاز آن را از طریق تانکر تامین کند.
کمپ گردشگری مهاباد با سرمایه ای بالغ بر ۱۰۳ میلیارد ریال در سه فاز و با اشتغال مستقیم ۲۰ نفر در ۱۸ کیلومتری شمال شهر مهاباد در داخل کویر از طریق بخش خصوصی احداث می شود.
اردستان با ۴۵ هزار نفر جمعیت در ۱۱۸ کیلومتری شمال مرکز استان اصفهان قرار دارد.
۷۴۰۸/۷۴۳۱ * خبرنگار: رحمت الله عامری نیا * انتشار: محمد جهانگیریان

* لینک جستجو کانال ایرنا کاشان در تلگرام: irnakashan@
*ایمیل: kashan@irna.ir

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.