گیتی‌پسند، ارژن را با شکست بدرقه کرد

0
اشتراک

گیتی‌پسند، ارژن را با شکست بدرقه کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و ارژن شیراز در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۶ عصر امروز در سالن پیروزی اصفهان آغاز شد.

گیتی‌پسند میزبان که با رﺃی کمیته انضباطی از حضور تماشاگرانش در این دیدار محروم بود در سالن خالی از هواداران به مصاف ارژن رفت و در دقایق اولیه بازی با ضربه محمد صفری گل اول را دریافت کرد تا یاران لک به خود بیایند.

اما در ادامه میزبان نمایش بهتری داشت و تک گل صفری، در همان نیمه نخست با ۳ گل مهران عالیقدر، اصغر حسن‌زاده و سعید افشار پاسخ داده شد تا گیتی‌پسند در پایان این نیمه راهی رختکن شود.

اما در نیمه دوم باز هم ۲ تیم نمایش خوبی ارائه دادند و مهران عایقدر در همان ابتدا گل دوم خود و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند اما محمد صفری بار دیگر دروازه سپهر محمدی رو باز کرد تا اختلاف را کمتر کرده باشد اما ۲ گل اصغر حسن‌زاده و مهدی جاوید در ادامه این نیمه، کار را برای ارژن دشوار کرد.

در ادامه محمد صفری باز هم برای ارژن گلزنی کرد اما هت‌تریک این بازیکن هم برای نماینده فارس سودی نداشت تا در نهایت گیتی‌پسند در این دیدار با نتیجه ۶ بر ۳ پیروز شود و همچنان در صدر جدول باقی بماند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.