جمع آوری زباله در بجستان اصولی نیست/ شهرداری از پیمانکار خود دفاع نکند

0
اشتراک

جمع آوری زباله در بجستان اصولی نیست/ شهرداری از پیمانکار خود دفاع نکند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بجستان‌نیوز، حسین ابراهیمی کردیانی فرماندار بجستان ظهر امروز در نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بجستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ضمن تاکید به اجرایی کردن  مصوبات این نشست‌ ها اظهار کرد: مصوبات سلسله نشست‌های کارگروه سلامت و امنیت غذایی باید به طور کامل اجرایی شود و اگر قرار به بی توجهی برخی از مسئولان است نیازی نیست برگزار شود.

 

وی ضمن اعلام رضایت از اجرای مصوبات افزود: آن دسته از اداراتی که مصوبات محول به آنها اجرا نشده باید پاسخگو باشند.

 

فرماندار بجستان ضمن اشاره به کیفیت آب‍ های شرب در روستا و شهرهای شهرستان تصریح کرد: در قدم اول باید کیفی سازی آب صورت بگیرد و بعد، شوری یا شیرینی آب مورد بررسی قرار گیرد.

 

عبدالرسول علی اکبری مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بجستان در ادامه مصوبات نشست قبل و دستور کار این نشست را قرائت کرد و گفت: در راستای بررسی مصوبات نشست قبل این کارگروه و اجرایی کردن ان با تمام ادارت مرتبط و متولی اجرای مصوبات  مکاتبه و گزارشی از روند کار خواسته شد که برخی  این گزارش را ارائه دادند.

 

علی‌اکبری نامطلوب بودن حمل زباله،  کانال های دفع آب و  کامیون های حامل کودهای حیوانی را از مشکلات بهداشتی شهرستان دانست و اظهار کرد: بند تکراری همه نشست ها شرایط نامطلوب جمع آوری زباله در بجستان است که با اصولش خیلی فاصله دارد و هنوز ماشین ها بطور کامل مکانیزه نیستند.

 

مسئول بهداشت محیط و حرفه ای بجستان ضمن تشکر از شهرداری های بجستان و یونسی از جمع آوری ۱۲۵ حیوانات ولگرد خبر داد و تصریح کرد: برای شکار و جمع آوری حیوانان ولگرد حتما باید بهداشت محیط حضور داشته باشد وتا شمارش و دفن این حیوانات از لحاظ بهداشتی مشکل با مشکل روبرو نشود.

 

جعفر نقی زاده نماینده شهردار بجستان در این نشست از نصب ۴۰ سطل مکانیزه جمع آوری زبالع در سطح شهر تا هفته آینده خبر داد و گفت: در راستای جمع اوری زباله و رفاه حال مردم، شهرداری تا هفته ای آینده ۴۰ سطل مکانیزه جمع آوری زباله در سطح شهر مستقر می کند.

 

وی ضمن دفاع از عملکرد شرکت پیمانکار جمع آوری زباله تصریح کرد: این شرکت در قالب قرار داد خود فعالیت می کند.

 

فرماندار بعد از حمایت نماینده شهردار بجستان از پیمانکار جمع آوری زباله،  تاکید کرد: وقتی که شما به بخش خصوصی و پیمانکار واگذار کردید نیازی نیست حمایت کنید باید از پیمانکار توضیح بخواهید و تاکید کنید تا کارش را به بهترین شرایط موجود اجرایی کند و پیمانکار باید پاسخگو باشد.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.