شهرستان گچساران هیات والیبال ندارد

0
اشتراک

شهرستان گچساران هیات والیبال ندارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج عصر امروز جلسه هم‌اندیشی مشاور عالی رئیس فدراسیون والیبال با پیشکسوتان، مربیان، داوران و ورزشکاران والیبال کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

شهرستان گچساران هیات والیبال ندارد

محمدحسین شیخ‌ممو در ابتدای جلسه ضمن ابراز گلایه از رئیس هیات والیبال کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: از سه سال گذشته تاکنون هیچ برنامه مسابقات استانی نداشتیم.

داور ملی والیبال کهگیلویه و بویراحمدی  با بیان اینکه طی این سه سال هیچ خبری از هزینه و اعتبار برای هیات‌های شهرستانی نبود، یادآور شد: شهرستان گچساران حتی هیات والیبال ندارد.

وی با تاکید بر تشکیل تیم والیبال در شهرستان‌ها، گفت: گچساران تیم‌های پرقدرتی در رشته‌های مختلف دارد اما تنها نفت و گاز گچساران از آنها حمایت می‌کند.

این پیشکسوت والیبال کهگیلویه و بویراحمد از رئیس هیات والیبال استان خواست ضمن توجه و تلاش برای توسعه این رشته ورزشی در شهرستان‌ها، باید هزینه‌ای جهت تشکیل تیم و برگزاری مسابقات در اختیار هیات‌ها قرار دهد.

درآمدهای حاصل از باشگاه‌های والیبال در کجا هزینه شد؟

مهدی جانی‌پور با اشاره به وعده‌های اردشیر راد، رئیس هیات والیبال کهگیلویه و بویراحمد در آغاز انتصابش در این سمت، گفت: وی هیچ کدام از وعده هایش را عملی نکرد.

وی با سوال در مورد نحوه هزینه شدن درآمدهای بدست آمده از باشگاه‌های والیبال، گفت: آقای راد حتی در صورت‌جلسه‌ای که با هیات‌های شهرستان برای برگزاری لیگ استانی تنظیم شده بود دست برد و آن را باطل کرد و تنها هزینه گزافی بر گردن هیات‌های شهرستانی گذاشت.

جانی‌پور ضمن درخواست ارائه گزارش از عملکرد مثبت هیات والیبال طی این سه سال، یادآور شد: حتی در مواردی که اعزامی صورت گرفته تمامی هزینه اعزام‌ها توسط والدین ورزشکاران پرداخت شده است.

این مربی و والیبالیست کهگیلویه و بویراحمدی با اشاره به برگزاری کلاس‌های ارتقای داوری و مربیگری کشوری، تصریح کرد: آقای راد هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی در این خصوص انجام نداد و به تنهایی در این کلاس‌ها شرکت کرد.

سوءاستفاده سیاسی از مدیران کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد

غلام باشتی در ادامه با اشاره به اینکه مشکل حوزه ورزش در مدیرت آن است، اظهار کرد: تاکنون از مدیران کل ورزش و جوانان سوءاستفاده سیاسی شده است.

این مربی و داور والیبالیست گچسارانی ضمن تقدیر از حمایت‌های نفت و گاز گچساران، افزود: در گچساران تربیت بدنی نداریم.

وی با اشاره به وجود مشکلات متعدد در ورزش والیبال، تصریح کرد: حتی سالن برای تمرین در این شهر وجود ندارد و اگر نفت و گاز را از تربیت بدنی گچساران بگیرند تبدیل به بیابان می‌شویم.

این پیشکسوت والیبال کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ظرفیت ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد بیش از این است که نشان می‌دهد، بر برگزاری مسابقات برای رده‌های سنی مختلف تاکید کرد.

اردشیر راد والیبال کهگیلویه و بویراحمد را به صفر رساند

مهدی وفایی از دیگر مربیان و داوران این ورزشکاران این رشته با اشاره به وضعیت نامناسب والیبال طی سه سال اخیر، گقت: والیبال این استان طی این دو سه سال به صفر رسید.ء

وی با بیان اینکه با نشست اردشیر راد بر منصب ریاست هیات والیبال استان، این ورزش نه تنها ارتقاء نیافت بلکه به پایین‌تر نزول کرده و به صفر رسید.

این مربی و داور والیبال کهگیلویه و بویراحمدی با تاکید بر بررسی و پیگیری چنین وضعیتی، گفت: ورزشکاران و هیات‌ها حتی یک توپ و تور برای تمرین نداشتند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از فارس؛ اکثر پیشکسوتان، مربیان، داوران و ورزشکاران حاضر در جلسه با بیان اینکه هزینه‌های تمرین را با هزینه شخصی انجام داده‌اند، خواهان پیگیری اینکه اعتبار این هیات در کجا و برای چه اموری هزینه شده است، شدند و از مشاور عالی رئیس فدراسیون والیبال خواستند این موضوع را به صورت جدی پیگیری کند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.