زنجیره تولید مبل در روستای عطاآباد آق‌قلا تکمیل می‎شود

0
اشتراک

زنجیره تولید مبل در روستای عطاآباد آق‌قلا تکمیل می‎شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حسن پهلووری صبح امروز در حاشیه بازدید از اجرای طرح ایجاد زنجیره مبل در روستای عطاآباد اظهار کرد: راه‎اندازی، حمایت و توسعه زنجیره تولید مبل در روستای عطاآباد با هدف حمایت از تولید داخلی انجام شده و تلاش صندوق کارآفرینی امید این است که از طرح‎های هر روستا برای تولید محصول بر اساس تقاضای مردم حمایت کند.

وی با اشاره به اینکه راه‎اندازی و تقویت زنجیره تولید منجر به ایجاد، حفظ و پایداری اشتغال می‎شود، تصریح کرد: مدیریت متمرکز این بستر را فراهم می‎کند تا نسبت به طراحی و تولید نظارت کافی صورت بگیرد و کنترل کیفیت محصولات رعایت شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان بر لزوم برندسازی محصولات با کیفیت تاکید کرد و افزود: محصولات کیفی معمولا بازارپسند بوده و شرایط مناسبی برای فروش و صادرات دارند لذا اگر زنجیره تولید در ارائه محصولات به بازار موفق عمل کند مسیر برندسازی تسهیل می‎شود.

پهلووری در خصوص تکمیل زنجیره تولید مبل در روستای عطاآباد اظهار کرد: برای حمایت از این زنجیره نسبت به ایجاد تولید ابر، رنگرزی، شیشه‌بری، طراحی، تولید ابزار و یراق و… اقدام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه روستای عطاآباد قابلیت تبدیل به قطب تولید مبل در استان و حتی کشور را دارد، گفت: تاکنون سه فقره تسهیلات اشتغالزایی با کارمزد چهار درصد با حمایت صندوق کارآفرینی گلستان برای تقویت زنجیره مبل در این روستا پرداخت شده است و ۱۰ پرونده دیگر نیز در دست اقدام و پرداخت است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان با اشاره به اینکه در روستای عطاآباد بیش از ۵۰ کارگاه تولید مبل وجود دارد، اظهار کرد: این روستا ظرفیت بسیار مناسبی در راستای توسعه و تکمیل زنجیره مبل دارد که تقویت این زنجیره در ایجاد اشتغال و افزایش درآمد خانواده‎های روستایی نقش به سزایی خواهد داشت.

پهلووری یکی از اهداف اصلی صندوق کارآفرینی امید گلستان را اجرای طرح هر روستا یک محصول، هر خانه یک کارخانه دانست و گفت: با اجرای این طرح، اشتغالزایی را به روستاها برده و خانواده‎ها را از خدمات این صندوق بهره‎مند می‎کنیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.