برای برخی متاسفم

0
اشتراک

برای برخی متاسفم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، مهدی تاج بعد از جلسه با علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات پیش آمده بین باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال، گفت: من با طاهری صحبت کردم. واقعیت این است که یک عده دنبال این فضاها هستند! امروز هم این اتفاق رخ داده است. برای یک عده که می گویند چرا سکوت کرده اید، متاسفم.

وی افزود: گاهی اوقات سکوت باید تدبیر شود. مدیریت باید بحث دو طرف را بشنود. اینکه ما مصاحبه کنیم تا یک سایت یا یک رسانه خوشش بیاید و بگوید احسنت، سکوت نکرده اید، درست نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: من صحبتهای طاهری را شنیدم. دو موضوع ما را ناراحت کرده است. صرفنظر از صحبتهای سرمربی پرسپولیس، ما طبق ماده ۲۰ کمیته اخلاق، ماده ۴۹ و ۵۳ فیفا، اظهاراتی که در رسانه ها می تواند تخلف باشد، مسئولیتش برعهده آن فرد نیست. اگر این بحثها به صورت مکتوب به ما گفته می شد، قانونی بود. هر باشگاهی توسط مدیریت عالی می تواند هر اعتراضی به فدراسیون داشته باشد ولی اینکه در رسانه ها گفته شود، درست نیست. ممکن است گاهی جنبه های دیگر داشته باشد. مثلا اینکه گفته شده با سوریه جنگ زده مساوی شده و یا اردو در فلان کشور برگزار شده، این در حیطه اختیارات سرمربی پرسپولیس نیست.

تاج ادامه داد: خیلی ها از جنجال خوششان می آید. فدراسیون مسئولیت خودش را می داند. امروز باید حرفهای طاهری را می شنیدم. به طاهری گفتم سازمان لیگ قبلا جلسه گذاشت و اعلام کرد که در دوبی برنامه داریم. البته هنوز در امارات دنبال برگزاری بازی با مراکش هستیم. رایزنی هایی در حال صورت گرفتن است.

وی خاطرنشان کرد: کی روش به این نتیجه رسید که بازیکنان پرسپولیس را برگرداند تا آسیب نبینند و آسیب احتمالی متوجه خود باشگاه باشد. بعضی از مصاحبه ها و تیترها را دیدم و تاسف خوردم که چرا این اتفاق در فضای رسانه ای رخ داده. البته این اتفاق مهم بوده است. آقای طاهری محترمانه پاسخ داد و ما هم حرفمان را به ایشان زدیم. فدراسیون به صورت جدی با این موضوع برخورد می کند. یکبار باید برای همیشه برطرف شود که هر موقع اردویی داریم، اعتراضی شود، منطقی نیست.

ادامه دارد…

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.