پیگیری تمرینات تیم فوتبال دانش‌آموزی هرمزگان

0
اشتراک

پیگیری تمرینات تیم فوتبال دانش‌آموزی هرمزگان

 علیرضا باقرى امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس گفت: سومین مرحله از تمرینات آماده‌سازی تیم فوتبال دانش آموزی جهت  شرکت در مسابقات قهرمانی مدارس کشور در بندرعباس برگزار شد.

وى با تأیید این خبر افزود: به همین منظور این مرحله از اردوی آماده‌سازی زیر نظر مربیان و با شرکت ۲۳ بازیکن از مناطق و شهرستان‌های استان برگزار شد.

باقرى تصریح کرد: برنامه‌ این دوره از اردو با تاکید بیشتر بر برنامه‌های تاکتیکی و بدنسازی استوار بوده و بازیکنان با توجه به مدت زمان باقی مانده تا شروع مسابقات، تمرینات پر فشاری را پشت سر می‌گذارند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در ادامه از اهتمام، حمایت و مساعدت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین باشگاه فرهنگی ورزشی اروند بندر عباس به سبب همکاری در برگزاری اردوی فوق تشکر و قدر دانی نمود و ابراز امیدواری کرد این تیم نماینده‌ای شایسته برای ورزش دانش آموزی استان باشد.

وی در پایان یادآور شد: دانش آموزان فوتبالیست هرمزگانی خودشان را جهت آمادگی برای حضور در مسابقات قهرمانی مدارس کشور اعزامی به مسابقات جهانی و مسابقات آسیایی آماده می‌کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.