«پرواز در ارتفاع صفر» به مرز ۲۵ درصد رسید/ بیمارستان بعثت مقصد بعدی گروه

0
اشتراک

«پرواز در ارتفاع صفر» به مرز ۲۵ درصد رسید/ بیمارستان بعثت مقصد بعدی گروه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس، «محمد نشاط» تهیه کننده سریال «پرواز در ارتفاع صفر» درباره روند تولید این سریال گفت: تاکنون ۲۵درصد از تولید این سریال پیش رفته است. تصویربرداری نیز تا هفته آینده در لوکیشن منزل حاج یحیی در محله فرحزاد تهران به اتمام می‌رسد و گروه برای ادامه کار به کمال آباد کرج لوکیشن کارخانه چوب بری می‌روند.

محمد نشاط اظهار داشت: علی عمرانی، شاهرخ استخری، عمارتفتی، سوگل خلیق، محمد عمرانی و بهره ریاحی در این روزها مقابل دوربین می‌روند و کار با جدیت در حال پیگیری است.

وی افزود: روز گذشته (سه شنبه ۱۴ دی) سکانس عروسی کیومرث ( شاهرخ استخری) با شیرین (سوگل خلیق) ضبط شد. در این سکانس همه منتظر داماد هستند ولی کیومرث که خلبان نیروی هوایی هست برای شرکت در یک عملیات جنگی به منطقه اعزام می‌شود و به عروسی نمی‌آید و امروز چهارشنبه هم در ادامه، سکانس بعد از ماجرای جشن عروسی تصویربرداری خواهد شد.

 

نشاط با بیان این که تاکنون ۷۰ دقیقه از این سریال مقابل دوربین رفته است، افزود: هنوز تدوین را آغاز نکرده‌ایم ولی به زودی تدوین سریال را در کنار تصویربرداری شروع می‌کنیم. بیمارستان بعثت تهران و خانه‌های سازمانی نیروی هوایی لوکیشن‌های بعدی این مجموعه تلویزیونی هستند. براساس برنامه ریزی‌های انجام شده تا دو هفته دیگر به بیمارستان بعثت تهران و پس از آن به خانه‌های سازمانی واقع در منطقه افسریه تهران خواهیم رفت.

مجموعه تلویزیونی«پرواز در ارتفاع صفر» به کارگردانی عبدالحسن برزیده و تهیه‌کنندگی محمد نشاط ۲۴ آذر تهران کلید خورد. این مجموعه که زندگی یک خلبان جنگنده نیروی هوایی را در دوران دفاع مقدس روایت می‌کند، با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی و در هفت قسمت ۴۵ دقیقه‌ای درگروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تهیه وتولید می‌شود که قرار است در هفته دفاع مقدس سال آینده از این شبکه به روی آنتن برود.

علی عمرانی، شاهرخ استخری، عمار تفتی، سوگل خلیق، محمد عمرانی، حمیدرضا نیکدل، بهاره ریاحی، رضا رادمنش، حدیث تهرانی، مجید جعفری، پیام داداشیان، رضا مسعودی از بازیگران اصلی سریال پرواز در ارتفاع صفر هستند. عوامل این سریال عبارتند از: مدیرتصویربرداری ایرج عاشوری، مدیرهنری مشکین مهرگان، طراح صحنه رضا دین محمدی، طراح لباس مرجان گلزار، چهره پرداز ایمان امیدواری، صدابردار بهمن حیدری، دستیار اول کارگردان پگاه جهاندار، برنامه ریز ژرژ هاشم زاده، مدیر تولید امیر نشاط، دستیار اول فیلمبردار سیروس کفاش، جلوه های کامپیوتری دکتر امیر رضا معتمدی، مجری طرح نظامی سرهنگ مجید جوشقانی، مدیرتولید نظامی علی عنبرانی، مدیران تدارکات امیرهوشنگ حسینی و شهرام شاهرخ، خدمات رضا بیواره، مجری طرح موسسه هدیه فیلم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.