اختلال پروازها درفرودگاه های سراسر آمریکا

0
اشتراک

اختلال پروازها درفرودگاه های سراسر آمریکا

العالم – آمریکا

سی ان ان امروز سه شنبه افزود: قطع ارتباط با مرکز داده های CBP شب گذشته (دوشنبه) منجر شد هزاران نفر در پُر رفت و آمدترین ایام سال جدید میلادی، در بسیاری از فرودگاه های سراسر آمریکا که تحت ثاثیر این قطعی قرار گرفته اند، گرفتار شوند.

بر اساس گزارش سی ان ان، این قطعی موقت بوده و در برخی از فرودگاه های آمریکا این اختلال از ۳۰ دقیقه تا دو ساعت گزارش شده است و بیشتر مسافران ورودی به فرودگاه های آمریکا با این مشکل مواجه شده اند.

سی ان ان در عین حال افزود: تنها ۳۰ پرواز ورودی به فرودگاه بین المللی «میامی» آمریکا تحت تاثیر این قطعی موقت رایانه ای قرار گرفتند. با این حال، فرودگاه هایی که در سراسر آمریکا تحت تاثیر این قطعی رایانه ای با مرکز اطلاعات این مرکز قرار گرفته اند، با تلاش ماموران CBP با استفاده از روش های جایگزین سعی شده تا این ارتباط برقرار شود.

اداره گمرک و حفاظت مرزی آمریکا در باره اختلال بوجود آمده در بیانیه ای اعلام کرد که این نهاد به فوریت این مساله را تحت بررسی قرار داده و توسط ماموران خود به پذیرش مسافران ازطریق روش های جایگزین اقدام می کند.

در این بیانیه آمده است: برخی از مسافران در برخی از فرودگاه ها با انتظار طولانی بیش از انتظاری مواجه شدند و ماموران CBP در تلاش هستند هرچه سریعتر و با انجام بالاترین سطح امنیتی امور مسافران را انجام دهند.

سی ان ان افزود: فرودگاه های “هارتسفلید جکسون” آتلانتا و فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو به شدت تحت تاثیر بروز اختلال دراین سیسستم رایانه ای مواجه شدند و امری که کار را دشوار می کند این است که مسافران با پاسپورت های مختلفی به فرودگاه های بین المللی آمریکا وارد می شوند.

اداره گمرک و حفاظت مرزی آمریکا بروز این اختلال در قطع سیستم رایانه ای را عمدی ندانست و سی ان ان نیز به علت قطعی این اختلال رایانه ای و بازگشت دوباره آن اشاره ای نکرد.

بنا برآخرین اطلاعات «انجمن کنترل پرواز ملی» آمریکا، روزانه ۸۷هزار پرواز بر فراز این کشور صورت می گیرد.

بنابر گزارش شبکه خبری آمریکایی یو اس ای تودی در ۲۷ آوریل ۲۰۱۶ بیشترین پروازه های خروجی در آمریکا متعلق به فرودگاه شیکاگو با یک هزار و ۳۲۱ پرواز و بیشتر پروازهای ورودی به آمریکا مربوط به فرودگاه «هارتسفلید جکسون» آتلانتا با یک هزار و ۲۶۷ پرواز است.

ایرنا

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.