انجام پنج عملیات اورژانس در مناطق صعب العبور دزفول

0
اشتراک

انجام پنج عملیات اورژانس در مناطق صعب العبور دزفول

سیدمحمد محمودی نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:بیشتر این ماموریت ها مربوط به نجات جان مادر باردار بود و مابقی آنها نجات فرد مصدوم و دیگر افراد حادثه دیده بوده این درحالی است.
وی تعداد کل ماموریت های اورژانس انجام شده در این مدت در کل شهرستان دزفول را بیش از یک هزار و ۵۰۰ ماموریت عنوان کرد.
محمودی نژاد به نجات جان مادر باردار در روستای مازه پاریاب دزفول در بامداد امروز اشاره کرد و گفت:با تماس تلفنی بهورز خانه بهداشت مازه پاریاب با خدمات جامع سلامت باغچه بان مبنی بر بدحالی مادر باردار ۲۴ ساله موضوع با امداد هوایی مطرح شد ولی به علت بارش برف در مسجدسلیمان و لرستان امکان پرواز با بالگرد فراهم نشد.
وی با اشاره به اینکه مادر باردار هفت ماهه باردار بوده افزود:باتوجه به شرایط نامساعد مادر باردار و شروع دردهای زایمانی تیم پزشکی همراه با پرسنل اورژانس در ساعت ۱۴ دیروز به منطقه اعرام شدند و به دلیل بدی آب وهوا بعد از ۱۳ ساعت پیمایش مسیر در ساعت ۳ بامداد ۱۴ دیماه به منطقه مازه پاریاب رسید.
محمودی نژاد اضافه کرد:متاسفانه مادر باردار زایمان کرده بود و بچه سقط شده بود ولی مادر دچار خونریزی شدیدی شده بود و با مشکل افت نبض و فشار همراه بود که اقدام درمانی در کمترین زمان ممکن توسط تیم پزشکی آغاز شد و مادر نجات یافت.
وی گفت:ساعت ۵ صبح تیم پزشکی به همراه مادر از منطقه مازه پاریاب خارج شده و مادر برای ادامه درمان به بیمارستان دزفول منتقل شد.
روستای مازه پاریاب از توابع بخش شهیون و در ۱۲۰ کیلومتری شهر دزفول واقع شده است.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.