بیمارستان صحرایی شهید کلانتری تا زمان احداث بیمارستان دائمی فعال است

0
اشتراک

بیمارستان صحرایی شهید کلانتری تا زمان احداث بیمارستان دائمی فعال است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر عنایتی، مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره ادامه روند برپایی بیمارستان صحرایی شهید کلانتری گفت: بیمارستان صحرایی شهید کلانتری از ۲۵ آبان ماه در منطقه کم برخوردار شهرستان فردیس شروع به کار کرده و تا به امروز به عموم مردم، خدمات درمانی را به شکل رایگان ارائه داده است.

 

وی ادامه داد: با توجه به نیاز مردم منطقه و درخواست مسئولان شهری، بیمارستان صحرایی تا زمان احداث بیمارستان دائمی با همین شرایط دایر خواهد بود.

 

عنایتی، درباره بخشهای مختلف و انواع خدمات در این سازه بیمارستانی بیان کرد: این بیمارستان با تجهیزات کامل پاراکلینیک از جمله سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، آزمایشگاه، اتاق عمل پرتابل، داروخانه و بخش های بستری خواهران و برادران به تعداد ۵۰ تخت استقرار یافته است.

 

در صدد راه‌اندازی بخش دندانپزشکی در این بیمارستان هستیم

وی در ادامه افزود: در بیمارستان صحرایی شهید کلانتری ۶ درمانگاه تخصصی در زمینه‌های زنان و زایمان، اطفال، غدد، اورتوپد، چشم پزشکی و داخلی به عموم مردم ارائه خدمت می‌کند به علاوه اینکه ما در صدد توسعه درمانگاه و راه اندازی بخش دندانپزشکی هستیم.

 

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی البرز با بیان اینکه برپایی این بیمارستان صحرایی با همت و محوریت کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز، با ریاست دکتر جلال غفارزاده و مشارکت فعال اورژانس البرز، سپاه پاسداران امام حسن مجتبی (ع) انجام گرفت، ابراز کرد: در این حرکت جهادی ۱۵ نفر از پزشکان متخصص، ۳۰ پزشک عمومی، ۱۰۰ نفر از پرستاران و پیراپزشکان، تکنسین دارویی، علوم آزمایشگاهی و رادیولوژی و غیره مشارکت فعال دارند.

 

ارائه ۲۸۰۰ نفر ویزیت تخصصی در بیمارستان شهید کلانتری

عنایتی، تاکید کرد: در مجموع حدود سه هزاروچهارصد  نفر ویزیت عمومی، دو هزار و ۸۰۰ نفر ویزیت تخصصی ارائه شد و نزدیک به  هزار مورد تزریقات و پانسمان، هزار و ۶۲۰ مورد آزمایش، ۳۰ مورد اعزام به بیمارستان‌های دکتر شریعتی و شهید مدنی انجام شد که خدمات دهی در دو شیفت صبح و بعد از ظهر از ساعت ۳۰ :۸ الی ۳۰ :۱۸ انجام شد.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.