ورزش تضمین کننده رفع بیماریها در جامعه

0
اشتراک

ورزش تضمین کننده رفع بیماریها در جامعه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایوب رستمی در گفتگو با پیرغار گفت:مسابقات فوتسال مدارس ابتدایی شهرستان فارسان با حضور ۱۲تیم در سالن ورزشی شهدا آموزش وپرورش شهرستان فارسان برگزار گردید.

وی افزود:در فینال این مسابقات دو تیم  از مدارس ابتدایی با هم رقابت می کنند،دبستان حکیم نظامی از فارسان وهشت شهریور فیل آباد که فینالیست های این دوره از مسابقات شهرستانی هستند وبا هم رقابت می کنند وبرنده این مسابقه به مسابقات استانی راه پیدا می کند.

وی اظهار داشت:مسابقات قهرمانی  استانی سال جاری در بهمن ماه برگزار می گردد که منتخبان شهرستانها در استان با هم رقابت می ‌کنند و برترین آنها در مسابقات کشوری که در مشهد برگزار می شود با دیگر استانها به رقابت می پردازند.

وی با اشاره به اینکه‌ علم آموزی همراه با ورزش می تواند در ایجاد روحیه نشاط و شادابی شما دانش آموزان موثر است اظهار کرد: هدف از برگزاری این مسابقات تنها برد و باخت تیم ها نیست بلکه هدف افزایش مشارکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های ورزشی و ارتقای آمادگی جسمانی و مهارتی شما دانش آموزان است .

وی خاطر نشان کرد: با ایجاد تفریحات سالم و تشویق به انجام فعالیت های ورزشی می توانیم به بهبود وضعیت جسمانی و داشتن بدنی سالم برای زندگی عاری از هرگونه بیماری کمک می کند.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.