صندوق کارآفرینی امید اسفراین در پرداخت وام ازدواج اول شد

0
اشتراک

صندوق کارآفرینی امید اسفراین در پرداخت وام ازدواج اول شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اسفراین،  امین خوش قامت مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان خراسان شمالی بعدازظهر امروز در نشست با مسوولان شهرستان اظهار کرد : صندوق کارآفرینی امید شهرستان اسفراین مقام اول استان در جذب منابع به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی گفت: صندوق کارآفرینی امید شهرستان اسفراین در بین شهرستان‌های استان خراسان شمالی در حوزه اعتبارات عادی در حوزه نامه‌های ارجاعی سفر رئیس‌جمهوری و پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان رتبه اول استانی را درراستای جذب منابع به خود اختصاص داده است.

وی تصریح کرد: شهرستان اسفراین در حوزه اعتبارات عادی ۱۰۱٫۵ درصد و در حوزه نامه‌های ارجاعی سفر هیات دولت به استان خراسان شمالی ۱۰۷٫۵ درصد و در پرداخت تسهیلات ازدواج به زوجین مقام اول را در بین شهرستان‌های استان خراسان شمالی به خود اختصاص داده است.

خوش قامت گفت: با توجه به قابلیت‌هایی که در سطح شهرستان اسفراین وجود دارد به‌خصوص در روستای توریستی روئین توانسته‌ایم، حمایت‌های بسیار خوبی را از کارآفرینان این روستا داشته باشیم .

امین خوش قامت افزود: ایجاد منطقه بوم‌گردی در سطح روستای روئین ، حمایت از صنایع‌دستی روئین که هم قابلیت بسیار خوبی در این روستا توانسته ایجاد کند و هم اشتغال‌زایی خوبی داشته است ازجمله اقداماتی است که صندوق کارآفرینی امید در این روستا ایجاد کرده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان خراسان شمالی گفت: صندوق کارآفرینی امید همچنین  توانسته در روستای سارمران اسفراین دهکده کشت گلخانه‌ای خیار را ایجاد کند.

وی گفت: در حال حاضر ۴۰ گلخانه در این روستا با پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید ایجادشده است و توانسته‌ایم تمام تجهیزات موردنیاز از صفر تا ۱۰۰ این گلخانه‌ها تهیه کنیم.

وی اظهار کرد: ایجاد کارگاه‌های کوچک تولید کارتن خیار جهت بسته‌بندی و رفع مشکل حمل‌ونقل ازجمله اقدامات تکمیل زنجیره تولید دهکده کشت گلخانه‌ای در روستای سارمران اسفراین بوده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: به‌طور حتم این امر باعث ایجاد اشغالی پایدار در روستا شده که منجر به مهاجرت معکوس به این روستا شده است.

وی گفت: صندوق کارآفرینی امید استان خراسان شمالی به موضوع اشتغال‌زایی جوانان استان اهتمام خاصی دارد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.