برقی: پیروزی ۳ بر صفر دلیلی بر قدرت ما و یا ضعف حریف نیست

0
اشتراک

برقی: پیروزی ۳ بر صفر دلیلی بر قدرت ما و یا ضعف حریف نیست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ عباس برقی پس از برتری ۳ بر صفر تیمش مقابل پارسه در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: درست است که ۳ بر صفر برنده شدیم، اما به نظرم این نتیجه دلیلی بر قدرت ما و یا ضعف حریف نیست. شاید اگر مسائل روانی موجود در پارسه وجود نداشت این تیم بازی بهتری را ارائه می‌کرد ضمن اینکه دو تیم در ست اول یک بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند.

وی درباره غیبت لیوبویر تراویتسا سرمربی صرب شهرداری ارومیه گفت: امیدوارم او به ایران بازگردد. آخرین صحبتی که در این باره شنیده‌ام این است که تراویستا بازخواهد گذشت. البته این مسئله در چارت کاری من نیست و مربوط به مدیریت باشگاه می‌شود. باشگاه تلاش خود را می‌کند که مشکل مالی وجود نداشته باشد. اینکه تراویستا نیز چنین تصمیمی گرفته تا از ایران برود شاید بخشی از آن مربوط به فرهنگی است که او دارد. تراویتسا می‌تواند قبل از حضورش در ایران وضعیت را بسنجد.

مربی تیم والیبال شهرداری ارومیه درباره مسائل پیش آمده میان این باشگاه و سعید معروف عنوان کرد: این موضوع مربوط به سال گذشته است که من حضور نداشته‌ام. فقط امیدواریم که این ماجرا ختم به خیر شود. 

برقی در خصوص سفر بازیکن فنلاندی تیم شهرداری ارومیه به کشورش عنوان کرد: فکر نمی‌کنم این بازیکن نیز دیگر به تیم ما اضافه شود. 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.