پزشکان متخصص در اردستان استقرار دائمی ندارند

0
اشتراک

پزشکان متخصص در اردستان استقرار دائمی ندارند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، محمد علی گلی، ظهر پنجشنبه در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران در حاشیه سفر وزیر بهداشت به این شهرستان، با اشاره به اینکه این سفر نخستین سفر وزیر بهداشت به اردستان بوده است، اظهار داشت: در این طرح افتتاح پایگاه ۱۱۵ جاده ای فوریت های پزشکی شهر مهاباد، بازدید مرکز خدمات جامع سلامت شهید میرک زاده مهاباد، ادای احترام به شهدای شهر زواره، بازدید از پیشرفت بهسازی فضای فیزیکی مرکز فوریت های پزشکی شهید زواره ای، بازدید مرکز خدمات جامه سلامت شهید نساجی، بازدید از بیمارستان شهید بهشتی اردستان و جلسه در فرمانداری اردستان از جمله برنامه های سفر وزیر بهداشت به این شهرستان است.

وی ادامه داد: شش خدمات جامع سلامت در اردستان وجود دارد که چهار مورد آن در شهر اردستان و یک مورد آن در مرکز زواره ای و دیگری در مهاباد است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان  ادامه داد: شهرستان اردستان، دارای بیمارستان شهید بهشتی، یک مرکز شبانه روزی فوریت های پزشکی، یک مرکز شبانه روزی بهداشت و درمانی مهاباد، یک مرکز شبانه روزی درمانی نیسان و نهوج و یک مرکز روزانه دارد.

وی افزود: بزرگترین مشکل در حوزه درمان این شهرستان، عدم ماندگاری متخصصان در مراکز درمانی است به طوریکه متخصصان استقرار دائم ندارند و یک تا دو روز در هفته فقط متخصص به این اردستان می آید.

گلی اظهار داشت: طرح تحول سلامت هم در شهرستان اجرایی شده اما با این روند بعید به نظر می رسد این طرح تا سال آینده ادامه یابد.

وی با اشاره به اینکه شهر نیسان و شهر بغم، ساختمان اورژانس پیش بیمارستانی ندارد، گفت: ساختمان های اورژانس شهر، زواره و ظفر قند هم قدیمی و فرسوده است و نیاز به بهسازی دارد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.