واکنش مدیرعامل پرسپولیس به حاشیه‌های بوجود آمده با تیم ملی

0
اشتراک

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به حاشیه‌های بوجود آمده با تیم ملی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره جلسه‌اش با تاج گفت‌: با توجه به برگشت بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس از اردوی دوبی گفتیم که خسته هستند و به دفتر بیایند. جلسه‌ای با حضور بازیکنان و همچنین آقایان گرشاسبی و کاشانی برگزار کردیم و درباره اتفاق پیش آمده صحبت کردیم.

 

وی ادامه‌ داد: ما علی‌رغم این که در باشگاه‌های مختلف فعالیت می‌کنیم، اما به این مملکت عرق داریم و هدفمان این است که تیم‌ ‌ملی کشورمان با تمام قدرت در مسابقات حاضر شود.

 

طاهری درباره جلسه با مهدی تاج نیز، توضیح داد: هر مربی می‌تواند نقطه نظرات خاص خود را داشته باشد، اما باید احترام را رعایت کنیم و این نقطه نظراتی که درباره تیم‌ ‌ملی گفته شد بهتر بود در مسیر دیگری گفته می‌شد. ما سعی می‌کنیم در باشگاه با تیم‌ ‌ملی تعامل داشته باشیم.

 

وی درباره ملی‌پوش شدن تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس نیز گفت‌: این که بازیکنان زیادی از ما به اردوی تیم‌ ‌ملی می‌روند راضی هستیم، ولی برنامه تیم‌ ‌ملی باید روی تقویم دیده شود. 

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه‌ داد: جلسه‌ای بین من، آقایان برانکو، آذری، افتخاری، منصوریان، نماینده استقلال خوزستان و بهاروند برگزار شد که آقای تاج نیز در آن حضور داشت که در آن برنامه تیم‌ ‌ملی گفته شد. برانکو برنامه را دید اما نظر مطلوبی نسبت به آن نداشت. ما تابع دستوریم و این تابع بودن به معنای آن است که فدراسیون فوتبال هر کاری که به مصلحت است را انجام دهد. هر مربی باشگاهی برنامه‌ای برای آماده کردن تیم خود می چیند، اما وقتی ویرایشی در برنامه ملی‌پوشان پیش می‌آید. برنامه باشگاه به هم می‌ریزد.

 

وی درباره الفاظ ردوبدل شده بین مربیان تیم‌ ‌ملی و پرسپولیس نیز، گفت‌: ما نباید سعی کنیم فوتبال را به سمت بی اخلاقی ببریم. ما و شما رسانه‌ها باید کمک کنیم تا فوتبال کشور از لحاظ اخلاقی و فنی پیشرفت کند، زیرا تیم‌ ‌ملی عصاره فوتبال ما است.

 

طاهری درباره حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و تداخل برنامه آن با بازی‌های تیم‌ ‌ملی در دو ماه آینده نیز، ادامه‌ داد: با درایت آقای تاج امیدواریم که این مسائل هر چه‌ زودتر حل شود. باشگاه‌ها و تیم‌ ‌ملی باید تعاملی دو سویه داشته باشند.

 

وی درباره دستگیری بدهکار میلیاردی و همچنین مشکلات حق امضای خود نیز گفت‌: آن بدهکار منسوب به باشگاه پرسپولیس نیست و من آن را نمی شناسم. همچنین من مشکلی در امضا کردن ندارم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.