با استعفای ترکاشوند موافقت نشد/ مشکلات جسمی دلیل استعفای وی بود

0
اشتراک

با استعفای ترکاشوند موافقت نشد/ مشکلات جسمی دلیل استعفای وی بود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ورامین ما: علیرضا فداکار مدیر عامل تیم والیبال صالحین ورامین در خصوص آخرین وضعیت تیم والیبال صالحین ورامین اظهار داشت: پس از پشت سر گذاشتن مشکلات و پرداخت قسمتی از قرارداد بازیکنان و کادر فنی، بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شدند که مسلما هماهنگی آنان با تیم کمی زمان می برد.

وی در خصوص استعفای محمد ترکاشوند سرمربی این تیم نیز گفت: محمد ترکاشوند سمبل اخلاق والیبال ایران بوده و با تمام توان در این دو سال برای ورامینی ها از جان مایه گذاشته است.

مدیر عامل تیم صالحین ادامه داد: ما نیز حجم مشکلات بر روی وی را درک می کنیم اما معتقدیم وی  که همواره یار ورامینی ها بوده، می تواند باز هم در کنار ما باشد و با استعفای وی مخالفت می کنیم.

وی افزود: متاسفانه برخی مسائل باعث ایجاد فشار بیش از حد بر روی کادر فنی شد و امیدواریم با فعالیت هایی که در حال انجام آن هستیم، هر چه سریعتر مشکلات و موانع موجود را رفع کنیم.

فداکار در پایان خاطر نشان کرد: در نیم فصل دوم حساب ویژه ای روی تماشاگران و هواداران خونگرم ورامینی باز کرده ایم و امیدواریم در ادامه این راه هواداران ورامینی که همیشه در روز های سخت خود را اثبات کرده اند، یار و یاور ما در ادامه مسابقات باشند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.