مدیرکل مدیریت بحران استان از روند کنترل بیماری آنفلوانزای پرندگان بازدید کرد

0
اشتراک

مدیرکل مدیریت بحران استان از روند کنترل بیماری آنفلوانزای پرندگان بازدید کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روز چهارشنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، رضا گروسی در جریان بازدید از چند واحد صنعتی طیور منطقه آبیک بر ضرورت هماهنگی و همکاری در اجرای سریع کنترل و مبارزه با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان تاکید کرد.
وی از عملکرد مجموعه شبکه دامپزشکی استان در کنترل و مبارزه با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان که در تعدادی از واحدهای صنعتی طیور منطقه آبیک بروز کرده بود، تقدیر کرد و گفت: عملیات معدوم سازی، پاکسازی و ضدعفونی واحدهای آلوده به منظور کنترل و مبارزه با آنفلوانزا به خوبی از سوی مجموعه شبکه دامپزشکی استان انجام شده که در این راستا از تلاش ها و زحمات این مجموعه خدوم تقدیر می شود.
گروسی در ادامه بیان داشت: رعایت نکات بهداشتی و فنی بر اساس دستوالعمل های اعلام شده و اجرای قرنطینه مناسب از گسترش و انتقال ویروس به سایر واحدهای صنعتی جلوگیری کرده و در این راستا از بروز خسارات بیشتر ممانعت به عمل می آورد.
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت آمادگی و همکاری همه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در کنترل این بیماری در حداقل زمان ممکن، بیان داشت: در راستای کنترل این بیماری باید آمادگی وهمکاری وجود داشته باشد و اقدامات ضروری جهت پیشگیری و کنترل صورت گیرد.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸ *خبرنگار: هادی درزی رامندی ** انتشار دهنده: وحید مقدم سلیمی

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.