فرهنگ سازی در زمینه کسب مهارت های شغلی ضروری است

0
اشتراک

فرهنگ سازی در زمینه کسب مهارت های شغلی ضروری است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار مهر، رحیم عطایی پور پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تجلیل از نخبگان مدال آوران المپیاد ملی مهارت و مدیران برتر آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رودسر برگزار شد، اظهار کرد: امروز افتخار ما توجه به توسعه بخش خصوصی است.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست های دولت نیز رونق و توجه به بخش خصوصی است، افزود: فراگیری مهارت های آموزشی باید مورد توجه قرار گرفته و ترویج داده شود.

مدیرکل مراکز فنی و حرفه ای گیلان با اشاره به اینکه باید به گونه ای عمل شود که آموزش ها درخانه مردم راه یابد، خاطرنشان کرد: افزایش کیفیت آموزش های مهارتی نیز باید تضمین شود.

وی تصریح کرد: مامی توانیم آموزش رابه سطحی برسانیم که در جهان حرفی برای گفتن داشته باشیم و کسانی که به مسابقات جهانی راه می یابند علاوه براینکه آینده شغلی و زندگی خود را تامین می کنند، باعث افتخار کشور شوند.

عطایی پور افزود: ما باید فرهنگ کسب مهارت کار را توسعه دهیم و در این زمینه نیازمند استعدادیابی هستیم.

به گفته این مسئول با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به خانواده ها درباره برگزاری مسابقات ملی مهارت از حضور آنها در دوره های مهارت آموزی حمایت شود.

مدیرکل مراکز فنی و حرفه ای گیلان ادامه داد: استان گیلان طی سال های اخیر این افتخار را داشته که نفرات اعزامی آن جزء برگزیدگان برتر المپیادهای ملی مهارت شوند.

وی تأکید کرد: باید با شناسایی استعدادهای موجود در این زمینه در سطح استان آنها را در مسیر درست  هدایت کرده و گامی موثر در توسعه اقتصادی شهرستان واستان برداشته شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.