ضرب‌وجرح پژوهشگر میراث فرهنگی توسط ضاربان سکه‌های تقلبی

0
اشتراک

ضرب‌وجرح پژوهشگر میراث فرهنگی توسط ضاربان سکه‌های تقلبی

آفتاب‌‌نیوز : یکی از پژوهشگران میراث فرهنگی کشور که به صورت پروژه‌ای با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همکاری می کند هفته گذشته توسط ضاربان سکه های تقلبی با چاقو و پنجه بوکس مورد ضرب و جرح قرار گرفت و مجروح شد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایلنا، این پژوهشگر میراث فرهنگی کشور گفت: هفته گذشته دو فرد ناشناس که مدعی بودند کارشناس باستان شناسی هستند در یک تماس تلفنی و ملاقات حضوری از من درخواست کردند که به تشخیص و ارزیابی تعدادی از سکه های تاریخی بپردازم.

او افزود: پس از آنکه متوجه شدم این افراد ضارب سکه های تقلبی هستند با پلیس تماس گرفتم و گزارشی از فعالیت های غیرمجاز این افراد تهیه کردم. به طوری که پس از پیگیری اداره آگاهی و جمع آوری کارگاه ضرب سکه های تقلبی، این افراد متواری شدند.

به گفته شاهسوارانی، اما یکشنبه هفته گذشته درحالی که از محل کار خود خارج می شدم توسط همین افراد با چاقو و پنجه بوکس مورد ضرب و جرح قرار گرفتم و مجروح شدم.

او گفت: درحال حاضر این ضاربان سکه های تقلبی که به گفته خودشان فارغ التحصیل رشته باستانشناسی از دانشگاه کاشان بودند درحال حاضر متواری هستند و سازمان میراث فرهنگی نیز در حال پیگیری این ماجرا است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.