کشتی های کروز به ایران می آیند

0
اشتراک

کشتی های کروز به ایران می آیند

کشتی های کروز به ایران می آیندبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ؛ عبدالرضا مهاجری نژاد در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی جامعه دریایی ایران (مانا) با بیان اینکه همکاری های گسترده ای با ارگان های مرتبط به امور دریایی در حال شکل گیری است، گفت: ظرفیت های صنعت گردشگری دریایی در استان هرمزگان در دست بررسی است.
مهاجری نژاد خاطرنشان کرد : امکان پهلوگیری کشتی های کروز در بنادر استان هرمزگان وجود دارد که باید از پتانسیل به بهترین نحو ممکن در جهت توسعه گردشگری دریایی منطقه بهره برد.
این مقام مسئول در سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گفت : سواحل جنوبی ایران با زیبایی های منحصر بفرد از جذابیت های بسیار زیادی برای جذب گردشگران خارجی برخوردار است.
مهاجری نژاد گفت : با پهلوگیری کشتی های کروز در سواحل جنوبی ایران این امکان برای گردشگران خارجی فراهم می شود تا در قالب تورهای یک روزه از جاذبه های گردشگری کشورمان به ویژه جزایر خلیج فارس و استان های جنوبی بازدید کنند.
وی همچنین از امضای توافقنامه میان سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و سازمان بنادر و دریانوردی به منظور توسعه گردشگری دریایی در آبها و سواحل شمالی و جنوبی خبر داد و این امکان وجود دارد که با همکاری مشترک کشورهای حاشیه دریای خزر از جمله روسیه ، آذربایجان و ترکمنستان برای توسعه گردشگری در دریای خزر اقدام کرد.
وی توسعه امکانات انواع ورزش های آبی در آبهای جنوبی و شمالی کشور را از مهمترین راه های جذب گردشگران برای توسعه توریسم دریایی بیان کرد.
مهاجری نژاد تصریح کرد : بهره گیری از ورزشهای دریایی در زمینه رونق گردشگری نیازمند انجام مطالعات دقیق است و حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی و ایجاد باشگاه های تخصصی انواع ورزش های مفرح و هیجان انگیز دریایی می تواند نقش موثری در رونق گردشگری دریایی ایفا کند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.