ایجاد ۵۰ فرصت شغلی با راه اندازی مجدد شرکت لبنیاتی نگاه دورق شادگان

0
اشتراک

ایجاد ۵۰ فرصت شغلی با راه اندازی مجدد شرکت لبنیاتی نگاه دورق شادگان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح شادگان :بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان به اتفاق امرائی رئیس صندوق کار آفرینی امید استان خوزستان و جمعی از مسئولین ادارات و دستگاههای دولتی و مدیران بخش خصوصی شهرستان شادگان از بخش های مختلف شرکت لبیناتی نگاه دورق  بازدید کرد.

بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار صبح شادگان به تقویت بخش خصوصی و خرید محصولات داخلی اشاره کرد و گفت : شرکت های فارابی ، سلمان فارسی ، فولاد شادگان ، بیمارستان شهید معرفی زاده و اتاق اصناف جهت تثیبت و تقویت اشتغال در سطح شهرستان جهت خرید محصولات از شرکت لبنیاتی نگاه دورق اقدام نمایند.

فرج اللهی با  اشاره به اهمیت سرمایه گذاری و اشتغالزایی در سطح شهرستان ،گفت : این شهرستان دارای استعداد و توانمندی، ظرفیت و پتانسیل‌های خاص خود است که هر یک در راستای خود می‌تواند به پیشرفت و توسعه شهرستان کمک کند.

فرماندار  شادگان با بیان این مطلب افزود:شرکت لبیناتی نگاه دورق  که مدتی بدلیل مشکلات سرمایه ای غیر فعال بود که با پیگیری ها مجدانه نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی و  فرمانداری در نیمه دوم امسال کار خود را مجدد آغاز کرد و در حال حاضر این واحد با اشتغالزایی ۵۰ نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم و در زمینه  تولیدات ماست و دوغ  مجددا فعال شد.

گفتنی است،شرکت لبنیاتی نگاه دورق  در زیر بنایی به مساحت ۸۷۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شماره یک شهرستان شادگان واقع شده است.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.