رقابت ۱۰ تیرانداز قم برای کسب عناوین برتر مسابقات آزاد ایران

0
اشتراک

رقابت ۱۰ تیرانداز قم برای کسب عناوین برتر مسابقات آزاد ایران

محمدجواد متقیان‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: بعد از پایان رقابت‌های لیگ دسته یک تیراندازی مردان باشگاه‌های کشور که با نتایج موفق و درخشش تیراندازان تیم نظام مهندسی ساختمان قم همراه بود، اکنون میادین قهرمانی کشور پیش‌روی نمایندگان تیراندازی قم قرار دارد.

وی ادامه داد: با همت، تلاش و دلسوزی مجموعه مدیریت، کادر فنی و همه تیراندازان تیم نظام مهندسی ساختمان برای نخستین بار تیمی به نمایندگی از هیأت‌ تیراندازی استان قم مجوز صعود به رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های ایران را کسب کرد.

*صعود به لیگ برتر دستاورد بزرگ برای تیراندازی قم

دبیر هیأت‌ تیراندازی استان قم افزود: در تمامی مراحل مسابقات این فصل شاهد نمایش بسیار خوب و درخشان تیراندازان قم بودیم و از این فرصت استفاده کرده و به تک تک آنها که یک دستاورد بزرگ برای تیراندازی قم رقم زدند، صمیمانه خدا قوت می‌گویم و امیدوارم که در لیگ برتر نیز شاهد تداوم موفقیت آنها باشیم.

وی در ادامه با اشاره به اعزام تیراندازان قم به مسابقات آزاد قهرمانی کشور، بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی فدراسیون تیراندازی، مسابقات مرحله نخست آزاد قهرمانی کشور در فصل زمستان با عنوان زمستانه، روزهای پایانی هفته جاری برگزار می‌شود.

*برگزاری رقابت‌های آزاد زمستانه در هر ۲ بخش آقایان و بانوان

متقیان‌نژاد عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی فدراسیون این رقابت‌ها در هر دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود و ابتدا در روز پنجشنبه شانزدهم دی‌ماه بانوان تیرانداز برای کسب عناوین برتر هر دو رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی ابراز کرد: همچنین در روز جمعه هفدهم دی‌ماه شاهد برگزاری مسابقات آزاد زمستانه تیراندازی قهرمانی ایران در بخش آقایان خواهیم بود، ضمن اینکه برگزاری این رقابت‌ها برای تیراندازان سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برنامه‌ریزی شده است.

دبیر هیأت‌ تیراندازی استان قم با اشاره به میزبانی سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی تهران از این پیکارها، بیان کرد: این مسابقات مجموعا با حضور تعداد ۳۱۵ تیرانداز از استان‌های مختلف برگزار می‌شود و ۱۰ تیرانداز نیز به نمایندگی از قم راهی این پیکارها می‌شوند.

*اعزام ۱۰ تیرانداز قم در ۳ رده سنی برای کسب عناوین برتر

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در دو مرحله، عنوان کرد: نفرات برتر این مسابقات به مرحله نهایی رقابت‌ها که در اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود راه می‌یابند و برای کسب عناوین برتر کشور در سال ۱۳۹۵ در آن مرحله جدی‌تر و حساس‌تر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

متقیان‌نژاد با اشاره به نفرات اعزامی از استان قم بیان کرد: در رشته تفنگ بادی رده سنی بزرگسالان عطیه قدمی، هادی غرباقی و حامد غرباقی نمایندگان قم هستند، ضمن اینکه در رشته تفنگ بادی جوانان سیده‌رویا صبح‌خیز و فاطمه حسین‌زاده تیراندازان قم محسوب می‌شوند.

وی بیان کرد: در رشته تفنگ بادی رده سنی نوجوانان مینا روحیان راهی این رقابت‌ها می‌شود و در تپانچه بادی رده سنی جوانان نیز زهرا زارعی اعزام خواهد شد، ضمن اینکه در تپانچه بادی بزرگسالان محمود جعفرغفار، هادی باقری و هادی مرادی به نمایندگی از قم با حریفان رقابت می‌کنند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.