مجتمع گردشگری ساحلی بندرانزلی احداث می‌شود‌

0
اشتراک

مجتمع گردشگری ساحلی بندرانزلی احداث می‌شود‌

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، محمدرضا بدیعی‌فر عصر امروز در نشست هماهنگی ستاد دائمی سفر با اشاره به آغاز به‌کار ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری بندرانزلی از ۲۰ اسفندماه امسال، اظهار داشت: این ستاد تا ۱۶ فروردین ۹۶ به گردشگران نوروزی خدمات ارائه می‌دهد.

وی با بیان اینکه آماده پذیرایی از سه میلیون گردشگر احتمالی نوروزی هستیم، افزود: ترمیم آسفالت معابر، رنگ‌آمیزی، توجه ویژه به ایجاد راهنمایان گردشگری و انتشار ۳۰ هزار بسته گردشگری راهنمایی مسافران در دستور کار است.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی با بیان اینکه هماهنگی خوبی بین هتل‌ها و مراکز اقامتی و شهرداری بندرانزلی وجود دارد، گفت: خدمات شهرداری بندرانزلی در ایام نوروز به شهروندان و گردشگران نوروزی تشدید می‌شود.

بدیعی‌فر با اشاره به احداث مجتمع گردشگری ساحلی بندرانزلی در ورودی این شهر برای گردشگران و شهروندان این شهر، تصریح کرد: این مجتمع در پارک جنگلی درختان کاج احداث می‌شود.

وی با اشاره به مساحت حدود سه هکتاری مجتمع گردشگری ساحلی بندرانزلی، خاطرنشان کرد: این مجتمع با سازه‌های چوبی و خلاقیت خاصی در چند فاز شامل اقامتگاه، رستوران، راهنمای گردشگری، مبلمان ساحلی و سایر امکانات مورد نیاز بنا می‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر بندرانزلی نیز در این نشست با اشاره به اینکه بندرانزلی برندی جهانی در حوزه گردشگری ساحلی است، گفت: مهمان‌نوازی و فرهنگ بالای انزلیچی‌ها سبب شده که بندرانزلی سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی باشد.

داریوش جلالوندی با اشاره به برگزاری منظم جلسات ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری بندرانزلی، افزود: بسیاری از خدمات شهرداری در ایام سال از جمله آتش‌نشانی، پایانه مسافربری و خدمات شهری شبانه‌روزی است.

وی با بیان اینکه باید تلاش شود بهترین خدمات به گردشگران و شهروندان ارائه شود، گفت: اماکن مذهبی، مساجد، موزه تاریخی، راهنمایان گردشگری، طرح‌های ساحلی و گردشگری و هتل‌ها برای استقبال باشکوه از گردشگران آماده می‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر بندرانزلی با بیان اینکه هماهنگی خوبی بین پلیس راهور و شهرداری وجود دارد، افزود: با توجه به حضور میلیون‌ها گردشگر در بندرانزلی باید برای دستیابی به ترافیک روان در ایام نوروز تلاش شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.