آخوندی را فورا استیضاح کنید/ مصوبه‌ای بگذارید اخبار زندگی اشرافی وزیر راه کمتر رسانه‌ای شود

0
اشتراک

آخوندی را فورا استیضاح کنید/ مصوبه‌ای بگذارید اخبار زندگی اشرافی وزیر راه کمتر رسانه‌ای شود

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)، علم و صنعت و شهید بهشتی در بیانیه‌ای به نمایندگان مجلس، خواهان استیضاح آخوندی، وزیر راه شدند.

در این نامه آمده است:

 

نمایندگان محترم مجلس؛ در آستانه چهلمین روز درگذشت بیش از ۴۰ نفر از زائران حریم قدس رضوی در حادثه تلخ و دهشتناک قطار تبریز مشهد در اثر بی تدبیری آشکار مجموعه وزارت راه و شهرسازی، شاهد آن هستیم که وزیر راه کماکان بر اشتباهات پرتکرار خویش اصرار می ورزد و با اظهارات نسنجیده و اخبار گاه و بیگاه از زندگانی اشرافی و مرفه اش، قلب سوخته خانواده های قربانیان سو تدبیر دولت در فاجعه قطار را بار دیگر آتش می زند و متاسفانه چنین فردی هنوز در مصدر امور است و مجلس اقدامی برای استیضاح او انجام نمی دهد. به راستی چه چیزی باعث شده است تا چنین فردی کماکان جزوی از کارگزاران نظام اسلامی باشد؟!

 

وزیر اشرافی دولت یازدهم حتی در اداره امورات عادی وزارت خانه خویش نیز چشم به خارجی ها دوخته است و عملا اعتقادی به بهره‌مندی از توانمندی های داخلی ندارد و خدا می داند که چه اتفاقی در پشت پرده آن وزارت خانه می گذرد که چون پرده بر افتد، حقایق ناگفتنی بسیاری آشکار خواهد شد.

 

نمایندگان معزز مجلس؛ حقیقتا طاقت ما طاق شده است و زبان را یارای نشان دادن بغض و خشم انقلابی جوانان بیدار دل و صدها خانواده متقاضی مسکن مهر و ده ها نفر از بازماندگان حادثه تلخ قطار از وزیر راه و شهرسازی نیست. بیش از در موارد متعدد همچون اصلاح ناوگان حمل و نقل ریلی، کشتیرانی، بهبود ناوگان هوایی، مسکن و… جامعه دانشجویی کشور با هدف اصلاح رویه ها و از سر دلسوزی نکات خویش را به مجموعه وزارت راه و شهرسازی و شخص وزیر منتقل نموده و انتظار همدلی آن وزارت خانه با دانشجویان به منظور بهبود شرایط را داشتیم، ولی با کمال تاسف با تهدید و ارعاب دانشجویان از یک سو و توهین و تحقیر از سویی دیگر مواجه شده و هیچ گونه پاسخ متناسبی را دریافت نکردیم.

 

 انتظار داریم قدمی در مسیر تغییر فوری وی بردارید که هر لحظه گذشتن از حضور چنین فردی در قامت وزارت در جمهوری اسلامی مساوی با خسارت است؛ یا لااقل مصوبه ای بگذارید که زین پس کمتر در مقابل چشمان مردم در قاب تلویزیون حاضر شوند و اخبار زندگی اشرافی ایشان کمتر رسانه ای شود که مزاجمان مشوش تر این نشود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.